3 sedací vaky Triburet

  • Doprava ZDARMA
-5 %3 sedací vaky Triburet

Díky tomuto originálnímu setu tří Triburetů získáte celkem 9 praktických, barevných podsedáčků. Ideální produkt pro dětské herny a studovny, případně do družin. Celý popis

  • délka45 cm
  • šířka45 cm
  • výška3 x 19 cm

Vyberte barvu

Ušijeme Vám do týdne
8 970 Kč8 520 Kč

Popis produktu

Tento set obsahuje 3 ks trojdílných sedáků TRIBURET. 

Sedáky lze v setech i barevně kombinovat. V tom případě při objednávce označte jen jednu barvu a ostatní vypište do poznámky s uvedením počtů kusů jednotlivých barev sedáků. Nebo nás zkrátka kontaktujte a domluvíme se společně na kombinaci.

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal.
Vysoce kvalitní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Pro školy, školky a větší instituce nabízíme speciální servis vaků. Pro vás to znamená jen objednat ho přes náš e-shop, nebo e.mailem a my se o už vše postaráme. Vaky vám vyčistíme mokrou cestou a doplníme náplně.
Školám doporučujeme servis vaků předem objednat ideálně na období prázdnin, kdy jsou školy a školky zavřené, nebo v omezeném provozu. Servisem dokážeme vrátit vakům téměř stejný vzhled, jako když byly pořizovány nové. Přečtěte si víc o našem  servisování vaků.

Sedák Triburetu je opatřen plnícím otvorem, díky němuž je možno kdykoliv v budoucnu doplňovat jeho EPS výplň. Plnící otvor je bezpečně zajištěn dvojitým zipem se schovaným jezdcem. Zvídavým dětem se tak nepodaří otvor otevřít a dostat se k náplni.
Samotná EPS náplň je potravinářské kvality, zdravotně nezávadná s certifikací a kuličky jsou dostatečně husté a malé, aby nedocházelo k rychlému sesednutí.
Registrujte se na našich stránkách a jako náš zákazník zakoupíte vždy EPS náplně výhodněji.

Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.
V případě drobných protržení ostrými předměty jsme schopni Vám vaky po domluvě opravit. Vyplatí se vaky nakoupit u nás, kde vám garantujeme možnost jejich servisování a oprav.

Technická specifikace

Materiál:Jednobarevný 100% polyester
Hmotnost:2,1 kg
Nosnost:100 kg
Objem náplně:3 x 30 l
  • Nesmí se bělit chlórem
  • Nesmí se prát
  • Ruční čištění vlhkou textilií.
  • Výrobek se nesmí chemicky čistit.
  • Výrobek se nesmí žehlit
Nevhodné pro děti do 3 let

Komentáře zákazníků