Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Praktický Válec SakyPaky

Ptáte se proč praktický? Ideální pro položení na postel ke zdi. Ve spánku se k němu budete tulit a jak si na něj zvyknete, neusnete bez něj. Nebo jen tak do dětského pokoje na hraní. Neustále Vás to bude nutit objímat ho a válet se s ním :)

Vaše cena 1 690 Kč

Popis produktu

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal. Vysoce kvalitní polyesterová látka původem z České republiky je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Válec SakyPaky je naplněk kvalitní měkkou polštářovou výplní, která mu zabezpečuje maximální pohodlí.

Ve spojení s produktem HAJI tvoří ideální a praktické místo například dětem u sledování televize.

Technická specifikace

Materiál: Vzorovaná látka - 100% polyester -
Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Výrobek není vhodné prátJe možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 
Hmotnost: kg - 1Nosnost: kg - 120Objem náplně: l - 90

Dále doporučujeme

SakyPaky Haji

Haji

2 490 KčPraktická podložka, létací koberec pro Vaše děti, praktická deka na piknik v přírodě nebo jen zajímavý doplněk pro Váš interiér. Plovoucí podlahy a dlažby jsou krásné a ideální pro snadnou údržbu. Někdy však mohou trochu studit.

Komentáře (0)

Zobrazeny komentáře k produktu Praktický Válec SakyPaky
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.