Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Sakypaky ŽELVA DUO

Luxusní sedací nábytek z kvalitního potahového materiálu Efficiency® s 5-ti letou zárukou. Opravdu špičkový kousek pro Váš interiér

Vaše cena 8 500 Kč

Popis produktu

Jednovrstvý sedací nábytek. Nemá dodatečný vnitřní obal. Sedací nábytek Sakypaky Želva je opatřen plnícím otvorem s bezpečným uzavíráním dvojitým zipem, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat EPS výplň a přizpůsobit je tak vlastním potřebám.

Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost pro naše produkty zajišťují dvojité švy z nepřetrhnutelných nití, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také důkladná, vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Jednoduché čištění

Skvrny běžné domácnosti, jako jsou káva, tuk, čokoláda nebo džus je možné snadno odstranit čistým hadříkem s trochou mýdlové vody.

  • odsajete tekutinu papírovým ubrouskem
  • připravte si roztok vody s mýdlem a znečištěné místo postříkejte
  • jemně odstraníte skvrnu krouživými pohyby čistým hadříkem a vytřete potah do sucha

Odolnost

Materiály používané pro látky Efficiency® mají vynikající odolnost proti opotřebení a dlouhodobě si zachovávají estetickou kvalitu. Všechny materiály Efficiency® jsou technicky vyspělé a splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Ekologie

Tkaniny Efficiency® používají bezpečné, nezapáchající a nečistoty odpuzující materiály, které zajišťují hygienickou a pohodlnou domácnost. Při výrobě Efficiency® materiálů spotřebujeme méně zdrojů, snižujeme produkci odpadu a minimalizujeme emise CO2. Materiály označené Efficiency® mají certifikát ISO 14001 týkající se environmentálního managementu. Management životního prostředí snižuje dopady činností organizace na životní prostředí.

Efficiency®

Materiály Efficiency® jsou navrhovány a vyráběny v EU v souladu s Evropskými normami o ochraně životního prostředí a pracovněprávními předpisy.

Norma Ford BN 112-08/05

Schopnost čištění tkanin Efficiency vychází z normy automobilky Ford, která určuje metody čištění potahů sedadel a vnitřního čalounění automobilů. Ve spolupráci s mezinárodním institutem testování LEITAT byla tato norma upravena na podmínky čištění čalouněného sedacího nábytku v interiérech. Uvedená norma posuzuje odstranitelnost znečištění tkanin tuky, kečupem, pomerančovým džusem, kávou, kuličkovým perem, nepermanentními fixami (na bázi vody), pastelkami, voskovkami s prachem na stupnici 1 (nejhorší) až 5 (nejlepší). V kategorii EFFICIENCY mohou být zařazeny pouze ty materiály, které splňují uvedenou normu a výsledky testů dosahují minimálně 3. - 4. stupně.

Technická specifikace

Materiál: Potahová látka - 100 % polyester
Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Výrobek není vhodné prátJe možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 
Hmotnost: kg - 5Nosnost: kg - 120Objem náplně: l - 270

Komentáře (0)

Zobrazeny komentáře k produktu Sakypaky ŽELVA DUO
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.