Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Sakypaky ŽELVA

Luxusní sedací nábytek z kvalitního polyesterového materiálu v imitaci kůže. Oživte svůj interiér ručně vyrobeným originálem.

Vaše cena 6 500 Kč

Popis produktu

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal. Vysoce kvalitní potahová látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Sedací nábytek Sakypaky Želva je opatřen plnícím otvorem s bezpečným uzavíráním dvojitým zipem, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň a přizpůsobit je tak vlastním potřebám. Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost pro naše produkty zajišťují dvojité švy z nepřetrhnutelných nití, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také důkladná, vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Technická specifikace

Materiál: Potahová látka - 100 % polyester
Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Výrobek není vhodné prátJe možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 
Hmotnost: kg - 5Nosnost: kg - 120Objem náplně: l - 270

Komentáře (0)

Zobrazeny komentáře k produktu Sakypaky ŽELVA
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz