Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Sedací vak Haci zebra

Pokud máte rádi něco netradičního a hledáte designový kousek pro Váš interiér, pak Vás jistě osloví interiérové sedací vaky z modelové řady HACI ve vzoru zebra. Sofistikované řešení, maximální komfort, úžasné pohodlí.

Vaše cena 3 990 Kč

Popis produktu

Dvouvrstvý sedací vak s dodatečným vnitřním obalem. Vrchní obal je pratelný. Výhoda dvojitého obalu je jednoznačná. Už Vás nudí zebra a chcete změnu? Proč kupovat nový nábytek na sezení? Vraťte se k nám a vyberte si nový obal vašeho HACI. Navíc jako věrný zákazník za výhodnou cenu

Technická specifikace

Materiál: Plyš - Vnější obal: 100% Polyester, Země původu: Španělsko; Vnitřní obal: Netkaná textilie 100% Polyester -
Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Je možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 
Hmotnost: kg - 4,2Nosnost: kg - 120Objem náplně: l - 240

Komentáře (0)

Zobrazeny komentáře k produktu Sedací vak Haci zebra
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz