Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.sedací vak SPALÍK Dušinka Antonie

Originální sedací vak s motivem populární české umělkyně Dušany Rapošové. Exkluzivně jen v našem e-shopu. Vaše malá princezna se do něj zamiluje a Vy také:) Vak SPALÍK je zhotoven ve dvouvrstvé variantě, což oceníte pokud budete chtít obal vyměnit za nový, nebo vyprat.

Vaše cena 5 990 Kč

Popis produktu

Dvouvrstvý sedací vak s dodatečným vnitřním obalem. Vysoce kvalitní vrchní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Výhoda dvojitého obalu je jednoznačná. Už Vás nudí barva vašeho SakyPaky a chcete změnu? Proč kupovat nový sedací nábytek? Vraťte se k nám a vyberte si nový obal. Navíc jako věrný zákazník za výhodnou cenu. Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost pro naše sedací pytle zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Technická specifikace

Materiál: Vzorovaná látka - 100% polyester -
možné praní v pračce na 30°Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Výrobek není vhodné prátJe možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 
Hmotnost: kg - 5,2Nosnost: kg - 120Objem náplně: l - 337

Komentáře (0)

Zobrazeny komentáře k produktu sedací vak SPALÍK Dušinka Antonie
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz