Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Sedací vak Taburet LUX

Stylové a elegantní doplnění Vašeho interiéru. Sedací vak Taburet nezabere místo a nabízí pohodlné sezení Vám i případné návštěvě.

Vaše cena 2 300 Kč

Popis produktu

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal. Luxusní potahová látka nenáročná na údržbu. Materiál je upraven technologií ZERO SPOT, která chrání látky proti skvrnám a to morým i suchým. Jejich případné odstranění je velmi jednoduché pomocí vlhké textilie. Sedací vak Taburet je opatřen bezpečným uzavíráním zipem, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň a přizpůsobit jej tak vlastním potřebám. 

Technická specifikace

Materiál: Potahová látka - 91%PL 9%PP
Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Výrobek není vhodné prátJe možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 
Hmotnost: kg - 1Nosnost: kg - 100Objem náplně: l - 50

Komentáře (0)

Zobrazeny komentáře k produktu Sedací vak Taburet LUX
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz