Dejte Zemi šanci. Pošlete nám váš starý vak na recyklaci.

Už nechci vidět žádné povalující se pytle u popelnic!

SakyPaky rozjíždějí svůj program udržitelnosti a zrecyklují váš starý pytel. Český výrobce sedacích vaků SakyPaky sídlící a tvořící v olomouckém Slavoníně právě spustil svůj program udržitelnosti. Staré a po letech používání již nepoužitelné vaky teď může každý ekologicky zrecyklovat přímo u výrobce a navíc obdržet 15% slevu na nákup dalšího vaku. Spolumajitel společnosti Andrej Sitár přišel s tímto nápadem při obyčejné cestě městem do práce.

“Bylo zrovna po víkendu a snad u každého místa s popelnicemi, které jsem po cestě spatřil, byla hromada starých věcí jen tak pohozených u kontejnerů. Mezi vším tím harampádím jsem spatřil také jeden starý poničený sedací vak. Chtěl bych tímto krokem alespoň trošku ušetřit planetě a udělat alespoň to minimum, které ovlivnit mohu.”

Staré SakyPaky vaky mohou lidé zavézt či odeslat přímo do Slavonína nebo si mohou na internetových stránkách SakyPaky objednat vyzvednutí vaku zdarma. SakyPaky se pak postarají o recyklaci původních náplní vaků, která je po odeslání opětovně zpracována do polystyrenových desek. Tyto se poté použijí například ve stavebnictví. Jako motivace má posloužit 15% sleva, kterou dostane zákazník na nákup příštího vaku.

“Slevou chceme odměnit všechny, kteří smýšlejí podobně jako my a budoucnost planety jim není lhostejná” říká Andrej Sitár a zároveň dodává “myslím, že pokud se člověk rozhodne raději pro ekologickou likvidaci, než pro pohodlné vyhození staré věci u nejbližší popelnice, zaslouží si za to něco na oplátku.”

Více informací k recyklaci a nabídce vaků najdete na webu www.sakypaky.cz v sekci recyklace.

 - Těšíme se nasezenou! -