Půjčovna a servis

Zapůjčení originálního sezení nebo jeho servis

Kontaktujte nás: obchod@sakypaky.cz nebo +420 727 872 650

Půjčovna sedacích vaků

Připravujete narozeninovou párty, plánujete svatbu, pořádáte firemní akci nebo chystáte veletrh a rádi byste hostům dopřáli to nejměkčí sezení, o kterém se jim bude ještě dlouho zdát?

Nabízíme ke krátkodobému či dlouhodobému zapůjčení všechny naše sedací vaky od taburetů až po luxusní kolekci INONO. Stačí poptat termín a upřesnit přání – například jaké jmenovky máme na vaky přišít. Zázraky plníme hned, nemožné na počkání.

To chci

Servis sedacích vaků

Jsme rádi, že jsou vám vaši měkkouši tak pohodlní, že si na nich mlsá a lebedí si celá rodina. Chápeme, že se to čas od času neobejde bez karambolu a látka časem ztrácí svou původní barvu.

Proto nabízíme kompletní servis vašich měkkoušů. Dosypeme kuličkovou náplň, potahovou látku kompletně vyčistíme a až vám vak vrátíme, nebudete věřit tomu, že jsme vám ho nevyměnili za nový.

To potřebuji

Náhradní náplně do vaků

Měkká náplň vaků se přirozeně sesedí. Díky polystyrenovým kuličkám však jednoduše zařídíte, aby měkkouš měkkoušem byl i dál. Stačí si na jeden vak objednat jeden až dva pytle certifikované náplně (podle velikosti) a plnicím otvorem dosypat tolik kuliček, kolik je potřeba na to, aby byl vak zase měkký a vysoký.

Chci objednat