Půjčovna vaků na svatby, rodinné oslavy i firemní akce

Udělejte svou párty, oslavu či svatbu originální. Překvapte své přátele, svatebčany či obchodní partnery stylovým a pohodlným posezením. Doma, na zahradě nebo ve firmě,...Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení sedacích vaků, taburetů i luxusních sedaček z řady INONO.

Jak si rezervovat sedací vaky?

1.

Vyberte si dostupný typ vaku, který se nejvíce hodí pro vaši akci. Vaky si můžete zdarma vyzvednout u nás v Olomouci (mapa) nebo vám je doručíme.

Omrknout nabídku
2.

Rezervujte si předběžně termín. Na základě vaší rezervace se s vámi spojíme a potvrdíme ji.

Poptat termín

Ceník pronájmu vaků

Rychlá jednodenní akce (zapůjčení 1 vaku na 1 den)390 CZK
Víkendová akce (zapůjčení 1 vaku od pátku do neděle)590 CZK
Originální etiketa na vak (1 ks s vlastním nápisem)250 Kč
Sezónní pronájem pro firmypoptejte individuální nabídku
Doručení vakůindividuální cena dle místa určení
 

Závaznou rezervaci ve výši 100 % hodnoty objednávky je potřeba zaplatit nejpozději týden před domluveným termínem zapůjčení.

Za každý zapůjčený vak účtujeme vratnou zálohu 1 000 Kč. Záloha bude vyplacena při bezproblémovém vrácení vaků.

Na víkendovou akci nebo na celou sezonu?

Plánujete svatbu venku a židle na louce nebudou to pravé? Zapůjčte si několik pohodlných vaků, které všem zpříjemní atmosféru VAŠEHO DNE. A teď si ještě představte, že na vacích budou vaše monogramy nebo jména. Zaklikněte při rezervaci možnost  doplnění originálních etiket. Z toho se všichni posadí.

A nejen to. Rodinné oslavy, svatby, firemní večírky, veletrhy. Jakákoliv vaše akce tak dostane naprosto jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru.

Nabízíme také speciální dlouhodobý sezónní pronájem vaků pro gastro a ubytovací zařízení. Svým zákazníkům zpříjemníte letní sezení na zahrádce a přes zimu se nemusíte starat kam vaky uskladnit. Zkrátka nám je vrátíte. Navíc tak nemusíte řešit ani jejich servis spočívající v doplňování náplní a čištění. O to se postaráme my v SakyPaky.
Potahy vaků můžete vybrat z naší nabídky, nebo společně doladíme potahy na základě vašich požadavků. Ať už jednobarevné vyladěné k interiéru, nebo s jakýmkoliv motivem. Kontaktujte nás přes tento formulář. Spojíme se s vámi a vymyslíme nejlepší možné řešení.

Od našich zákazníků

Dobry den,premyslime o pronajmu nekolika vaku na svatbu 11.6., mame ji v Praze. Kolik by prosim stala doprava?Diky moc!

— Anna Šebestová

Děkujeme za vyůjčení vaků, které byly na naší svatbě neustále obsazeny. Zpětně litujeme jen toho, že jsme si vypůjčili jen 4.

— Alena Crhálková

Těsíme se na sezenou!

— Vaše SakyPaky