Pronájem

Udělejte svou párty či svatbu originální. Ať už doma, nebo ve firmě .. překvapte své přátele či obchodní partnery stylovým a pohodlným sezením.
Nabízíme vám krátkodobý i dlouhodobý pronájem od sedacích vaků, taburetů až po luxusní sedačky z řady INONO. Rodinné oslavy, svatby, firemní večírky, veletrhy .. vaše akce tak dostane naprosto jinou atmosféru, kterou si všichni zapamatují.

Provozujete gastro a rádi byste nabídli zákazníkům netradiční sezení na letní zahrádce? Nevíte ale kam s vaky přes zimu? A co si je vypůjčit na sezónu a poté je nechat odvézt? A další rok je vyměnit za nové barvy. Snímatelné, pratelné potahy vaků si můžete nechat vyrobit ve vlastním designu a o vnitřní vaky včetně jejich servisu se postaráme my v SakyPaky.

Plánujete svatbu venku a židle na louce nebudou to pravé? Zapůjčte si několik pohodlných vaků, které všem zpříjemní atmosféru VAŠEHO DNE. A teď si ještě představte, že na vacích budou vaše monogramy nebo jména. Zeptejte se nás na možnost  doplnění originálních etiket.

Těšíme se nasezenou!

 
AKCE DEN - Cena zapůjčení vaku 1ks na 1 den390 CZK
AKCE VÍKEND - Cena zapůjčení vaku 1 ks na víkend590 CZK
SEZÓNÍ PRONÁJEM VAKŮ PRO FIRMYkontaktujte nás
ORIGINÁLNÍ ETIKETA NA VAK dle vašeho požadavku 1ks250 CZK
Závazná rezarvace - záloha50%
 
Aktuální nabídka vaků v galerii níže. Vaky máme v různým barvách. V nabídce najdete také originální svatební motiv.
Vaky je možno zaslat a vyzvednout kurýrem (cena dopravy individuální dle místa určení) a nebo osobně vyzvednout a vrátit v Olomouci  (zdarma)
Kontaktujte nás ohledně rezervace nebo dotazů: obchod@sakypaky.cz / +420 727 872 650