Sedací vaky a taburety na terasu a zahradu

Ručíme vám za to, že letošní léto bude plné lenošení. Jak jsme na to přišli? Víme, že těmhle našim měkkoušům z kolekce INONO prostě neodoláte ani jediný večer a budete si chtít vždycky alespoň na chviličku užít tu jejich dokonalou měkkou náruč. Vaky nemusíte uklízet, mají nepromokavou povrchovou úpravu a posílenou UV stabilitu. Na terase, zahradě a taky třeba u bazénu je využijete od jara do podzimu, na zimu je můžete přestěhovat do obýváku a válet se na nich tam. 

 

Nábytek na terasu, ze kterého se vám nebude chtít vstávat  

Ať už na terase rádi grilujete s rodinou, pracujete na počítači nebo odpočíváte po práci, oceníte pohodlné posezení. Ne, pardon, nejpohodlnější posezení. Přesně to je synonymum pro naši kolekci INONO vyráběnou z certifikovaných materiálů. Vyrábíme je v našem olomouckém ateliéru, používáme prémiové španělské materiály a každý kousek šijeme podle vašeho přání. Vybírat si můžete z více než 20 variant materiálů a barev

Vaky určené pro outdoor mají nepromokavou úpravu a posílenou UV stabilitu. Přes zimu nebo deštivé období můžete ochranu posílit ochranným potahem a dřevěným podstavcem proti navlhnutí. Kvalitou jsme si opravdu jistí. K venkovním vakům vám dáme 2 roky záruku. 

Váháte? Víme, na co se ptáte 

Co když se mi tak drahé sedačky sesedí? Ano, to se děje přirozeně. Kuličkové výplně se váhou smrsknou. Řešení u vás bude ale už za pár dní. Stačí si objednat náhradní výplň a dosypat ji.

A co když se vak ušpiní? Líbí se mi světlé, ale bude na nich vše vidět... I tady je rychlé řešení. Pošlete nám vak na servis, my vám jej vyčistíme a vrátíme jako nový. Máte ještě nějaké otázky? Tak nám napište, zavolejte nebo se zastavte (kam nebo kde?).