Sedací vaky a taburety na terasu a zahradu

Užijte si léto plné lenošení! Letos to určitě vyjde. Protože těmhle našim měkkoušům z kolekce INONO neodoláte ani jediný večer a budete si chtít vždycky alespoň na chviličku užít tu jejich dokonalou měkkou náruč. Vaky nemusíte uklízet, mají nepromokavou povrchovou úpravu a posílenou UV stabilitu. Na terase, zahradě a taky třeba u bazénu je využijete od jara do podzimu, na zimu je můžete přestěhovat do obýváku a válet se na nich tam. 

 

Nábytek na terasu, ze kterého se vám nebude chtít vstávat  

Ať už venku rádi grilujete s rodinou, pracujete na počítači nebo odpočíváte po práci, oceníte pohodlné posezení. Ne, pardon, nejpohodlnější posezení. Přesně to je synonymum pro naši kolekci INONO vyráběnou z certifikovaných materiálů. Vaky určené pro outdoor mají nepromokavou úpravu a posílenou UV stabilitu. Přes zimu nebo deštivé období můžete ochranu posílit ochranným potahem a dřevěným podstavcem proti navlhnutí. 

Váháte? Asi víme, na co se sami sebe ptáte 

Co když se mi tak drahé sedačky sesedí? Ano, to se děje přirozeně. Kuličkové výplně se váhou smrsknou. Řešení u vás bude ale už za pár dní. Stačí si objednat náhradní výplň a dosypat ji.

A co když se vak ušpiní? Líbí se mi světlé, ale bude na nich vše vidět... I tady je rychlé řešení. Pošlete nám vak na servis, my vám jej vyčistíme a vrátíme jako nový. Máte ještě nějaké otázky? Tak nám napište, zavolejte nebo se zastavte (kam nebo kde).