České sedací vaky plněné optimismem

První SAKYPAKY jsme vyrobili v roce 2002 pro dceru naší paní majitelky. V té době ještě sedací vaky nebyly vůbec rozšířené, a proto jsme si ho tenkrát vyrobili sami. A asi se nám to povedlo dost dobře, protože se to nějak rozkřiklo a do pár měsíců jsme nevěděli, kam dřív skočit :) Zatím pracujeme ve čtyřech, ale zakázek přibývá, takže nás asi bude časem víc. Vymýšlíme, šijeme, balíme, posíláme... no je toho spousta. Máme vlastní ateliér, v němž vyrábíme menší série vaků. Pokud máme vetší zakázku, pracujeme v kooperaci s většími šicími dílnami v České republice. Výrobky SAKYPAKY jsou kompletně Made in Czech Republic. 


Kvalita

Dnes na Vás ze všech stran útočí nejlepší cenou, podlézají nejakčnější akcí a slibují první poslední. My v SAKYPAKY jsme se rozhodli Vás hýčkat kvalitou a pohodlím. Naše produkty jsou pro skutečné fajnšmekry :)

Design

Sedací vaky SAKYPAKY pro Vás navrhuje tým českých designérů. Jsou mladí, hraví, plní fantazie a kladou důraz na praktičnost.

Individualita

Individuální přístup máme stejně tak k firmě, která potřebuje vybavit veřejný prostor několika sedacími vaky, ale také konkrétnímu zákazníkovi, který hledá jeden originální vak na míru

Péče

Jakmile se stanete zákazníkem SAKYPAKY, budeme si Vás hýčkat. Ihned po prvním nákupu máte cenově zvýhodněné zboží a služby v sekci Ostatní a doplňky. Vaše spokojenost je naše radost.

Baví nás to

Od začátku nás tato práce neskutečně baví. Jen u nás dokážeme plnit vaky kromě polystyrénových kuliček také optimismem a radostí. Těší nás, že naše produkty dělaji lidem radost a v podstatě i díky nim tak trochu pomáháme vytvořit z domů domovy.


Výroba sedacího vakuSedací pytel SakyPakyVýroba sedacího pytle SakyPakyLátky k výrobě sedacích vaků SakyPaky