Prodejna, showroom a outlet Sakypaky

SakyPaky to je nejen e-shop a ateliér, ale také obrovský showroom plný originálního a pohodlného sezení.


 

Nahoře na galerii přímo nad výrobou vás pohltí svět SakyPaky. Nákup u nás je tak trochu netradiční a docela zábavný. Zavedeme vás nahoru na galerii, kde vám všechny produkty ukážeme a předvedeme. Pak vás už necháme samotné a vy můžete zkoušet a testovat, vybírat barvy z originálních barevnic a odpočívat .. a kdo ví co ještě si u nás užijete. Podíváte se na skutečné barvy potahů, osaháte materiál, vyzkoušíte pohodlí. Přijďte nás navštívit a tak trochu netradičně si nakoupit s možností nahlédnout pod pokličku samotné výroby. Při tom všem nás navíc můžete z galerie pozorovat při naši práci. Nakupování u nás je zábavné. Určitě doporučujeme vzít s sebou vaše prcky. Tohle totiž jen tak někde nezažijí. Pokud budete mít při nákupu chuť na kafe .. nebojte se nás zeptat. Rádi vám ho připravíme.
 

Jaké produkty u nás najdete?

Nejen veškerý sortiment z našeho e-shopu, ale i různé vzorky a jiné originální kousky. Vyzkoušíte u nás sedací vaky a taburety ať už jednobarevné, nebo s originálními motivy. Houpačky, licenční vaky s DUŠINKAMI, luxusní sedačky z řady INONO a mnoho dlaších produktů.


 

Také u nás můžete nakoupit za super peníz.

Neboť vás tu čeká široký výběr ze vzorků za bezkonkurenční ceny. Samozřejmě můžete platit jak hotovostí, tak platební kartou.
 

Spolupracujeme s umělci - pokocháte se u nás také uměním.

Součástí našeho show-roomu jsou expozice zajímavých děl českých umělců. Můžete se tak i pokochat a třeba najdete i pěkný obraz, který se vám bude hodit pro váš domov. 

Jak se k nám dostanete?

Šetříte životní prostředí a jedete MHDčkem? Chválíme! Zastávku máme přímo před dveřmi, tak nastupte na bus č. 17 a dojeďte až na zastávku Slavonín-cihelna. Naši prodejnu hned uvidíte. Pokud ne, my budeme mávat. Pro ty, kteří dorazí autem máme speciální VIP místo. Zadejte si do navigace adresu Kyselovská 118, Olomouc - Slavonín a vjeďte přímo až k nám na dvůr. Volné parkovací místo už na vás čeká.
 

Kdy nás tu najdete?

Každý pracovní den pravidelně od 08oo - 16oo

Nevyhovuje Vám naše otevírací doba? Kdykoliv jindy Vám rádi náš showroom otevřeme jen pro vás
 

Domluvte si schůzku přímo na prodejně

Navrhněte den a čas, který Vám vyhovuje (včetně víkendu). Odpovíme Vám a termín potvrdíme.
RECYKLACE starých vaků

Certifikovaná EPS výplň sedacích vaků

Více než 30 let zkušeností s výrobou sortimentu

Nakupujete přímo u výrobce