Prodejna a showroom SakyPaky

Přijďte si k nám kecnout. Rozhlédnete se po galerii, pokecáme a vyzkoušíte si, ve které Kecce se vám dobře hoví…

… samozřejmě u nás najdete i jiné měkkouše a pohovky. Nebudeme vám mít za zlé, když si místo Kecky raději pořídíte sestavu GAUí nebo se zamilujete do extra pohodlných sedaček INONO. Klidný svět s dobrou náladu a odpočinkovým módem na galerii nad naší dílnou vás pohltí tak, že si nebudete moct vybrat. Můžete se zde válet, zkoušet jednotlivé materiály, porovnávat barvy z barevnic nebo jen tak odpočívat.

Při tom všem z galerie uvidíte práci našich švadlenek a nahlédnete tak pod pokličku celému procesu, kdy se z kusu látky a chomáče polystyrenových kuliček stávají ty nejpohodlnější sedací vaky. Pokud při tom všem budete mít chuť na kafe nebo čaj, neváhejte nám říct.

Co si v showroomu můžete ohmatat a vyzkoušet?

Všechny sedací vaky

které máme v e-shopové nabídce.

Různé vzorky materiálů

a jiné originální kousky.

Sedací vaky a taburety

v jednobarevných provedeních i s originálními motivy (například licenční vaky s Dušinkami)

Sedačky

z luxusní kolekce INONO

Závěsné houpačky

do interiéru

a další produkty…

Než se k nám vydáte

Udělejte si místo v kufru

Vaky si totiž můžete v našem showroomu rovnou koupit. Kromě nových kusů jsou k dostání i vzorky za bezkonkureční ceny. Bereme hotovost i karty.

Oznamte dětem, že vyrážíte na výlet

Rádi vidíme malé prcky i starší puberťáky. Nakupování u nás je totiž zábava a jsme rádi, když z toho má zážitek celá rodina.

Mrkněte na hodinky

Dveře u nás máte otevřené od pondělí do čtvrtka od 8 do 16 hodin a v pátek od 8 do 15 hodin. Pokud se chcete zastavit jindy, navrhněte termín a čas. Showroom pro vás rádi otevřeme i o víkendu.

Mimo pracovní dobu vám náš ateliér rádi otevřeme po předchozí domluvě.

Domluvit schůzku přímo na prodejně

Pusťte navigaci

Zadejte si do navigace adresu Kyselovská 118, Olomouc – Slavonín a vjeďte přímo až k nám na dvůr. Volné VIP parkovací místo už na vás čeká.

Omrkněte jízdní řád sedmnáctky

Jste z Olomouce a šetříte životní prostředí? Chválíme! Zastávku emhádéčka máme přímo přede dveřmi. Tak nastupte na bus č. 17 a vystupte na zastávce Slavonín, Cihelna. Naši prodejnu hned uvidíte. Pokud ne, budeme mávat.

Nalaďte se na příjemnou notu

Nejen, že si u nás dobře posedíte, ale taky se pokocháte uměním. Součástí našeho showroomu je expozice zajímavých děl českých umělců. Kromě vaku si tedy od nás možná odnesete i obraz.