Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

ProdejnaSakypakySakyPaky to je nejen e-shop, ale také obrovský showroom plný originálního a pohodlného sezení.
 

Jaké produkty u nás najdete?

Nejen veškerý sortiment z našeho e-shopu, ale i různé vzorky a jiné zajímavé kousky. Vyzkoušíte u nás sedací vaky a taburety ať už jednobarevné, nebo s originálními motivy. Houpačky, licenční vaky s DUŠINKAMA, luxusní sedačky z řady INONO a mnoho dlaších produktů.
 

Také u nás můžete nakoupit za super peníz.

Neboť vás tu čeká široký výběr ze vzorků za bezkonkurenční ceny. Samozřejmě můžete platit jak hotovostí, tak platební kartou.
 

Všechny naše sedací vaky vyzkoušíte na jednom místě

výrobu produktů Sakypaky máme přímo v Olomouci. A hned nad ní i krásnou galerii, kde si můžete na více než 100m2 vyzkoušet právě naše pohodlné sedací vaky SakyPaky a sedačky INONO. Podíváte se na skutečné barvy potahů, osaháte materiál, vyzkoušíte pohodlí. Přijďte nás navštívit a tak trochu netradičně si nakoupit s možností nahlédnout pod pokličku samotné výroby. Určitě s sebou vemte i své prcky. Bude to pro ně zážitek a s prázdnou od nás nikdo neodchází.
 

Jak se k nám dostanete?

Šetříte životní prostředí a jedete MHDčkem? Chválíme! Zastávku máme přímo před dveřmi, tak nastupte na bus č. 17 a dojeďte až na zastávku Slavonín-cihelna. Naši prodejnu hned uvidíte. Pokud ne, my budeme mávat. Pro ty, kteří dorazí autem máme speciální VIP místo. Zadejte si do navigace adresu Kyselovská 118, Olomouc - Slavonín a vjeďte přímo až k nám na dvůr. Volné parkovací místo už na vás čeká.

Kdy nás tu najdete?

Každý pracovní den pravidelně od 8 - 15.00.
Kdykoliv jindy Vám však rádi náš showroom otevřeme jen pro vás. V tom případě nás prosím kontaktujte: 
obchod@sakypaky.cz / +420 727 872 650