Servis sedacích vaků se vyplatí

Věděli jste, že v rámci naší nabídky naleznete například i servis sedacích vaků? Ten spočívá v doplnění náplně a vyčištění. Přečtěte si o naší službě víc.

Sedací vaky a sedací pytle se těší stále větší a větší oblibě. Někteří z vás s nimi ale nemají dobré zkušenosti. Protože se jejich sedací vaky rychle sesedly a veškerá jejich pohodlnost odešla spolu se sesednutou náplní na věčné časy pryč. Jinde, například na školách se vaky během školního roku tak ušpinily běžným používání, že už ani nelákaly k pohodlnému vyvalení se.
Tak tomu ale není u sedacích vaků SakyPaky. Věděli jste, že v SakyPaky používají určitou osvědčenou hustotu EPS kuliček a také jistou osvědčenou velikost? Velké kuličky o malé hustotě se totiž rychle sesednou a navíc ve vaku nepříjemně vržou. To neplatí u kuliček které používají ve svých sedacích pytlech SakyPaky.


A kromě toho vám SakyPaky nabízejí kompletní servis spočívající ve vyčištění sedacích vaků a doplnění náhradních náplní. Nebo jen jedno z toho. Vše dle Vaší potřeby. Stačí si tuto službu objednat a doručit vak do ateliéru SakyPaky. Oni se již o vše postarají a váš sedací vak se vám během pár dnů vrátí jako nový.

RECYKLACE starých vaků

Certifikovaná EPS výplň sedacích vaků

Více než 30 let zkušeností s výrobou sortimentu

Nakupujete přímo u výrobce