Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


  • Cena do 1000 Kč
  • Cena do 2000 Kč
  • -- vše --
  • 100% polystyren

POZOR POZOR!! 
SLEDUJTE INFORMACE O DOSTUPNOSTI ZBOŽÍ. STÁLE JE SKLADEM VÍCE NEŽ 100 BAREV VAKŮ.
POKUD SI CHCETE OBJEDNAT ZBOŽÍ OZNAČENÉ S DOSTUPNOSTÍ "NA DOTAZ", VOLEJTE NÁM NA ČÍSLO 727 872 650 nebo 776 710 132, KDE VÁM RÁDI SDĚLÍME AKTUÁLNÍ SKLADOVOU DOSTUPNOST JEDNOTLIVÝCH TIPŮ A BAREV. 
OBJEDNÁVKY S DODÁNÍM DO VÁNOC JIŽ BOHUŽEL NESTIHNEME DOŠÍVAT, JE TEDY NUTNÉ VYBÍRAT SKLADOVÉ BARVY.

EPS bobulky - náhradní náplň

Náhradní náplň 100 l

590 Kč
NA DOTAZ, kontaktujte nás pro info
Sesedávání náplně je zcela přirozený jev. Náplň SakyPaky je vyrobena ze 100% nového materiálu v nejvyšší potravinářské kvalitě. Jedno balení Vám vystačí na doplnění malých a středně velkých produktů. Pro velké produkty doporučujeme použít dvě náplně.
servis sedacího vaku

Vak SERVIS

1 290 Kč
DLE DOMLUVY, budeme Vás kontaktovat
Sesedávání náplně je zcela přirozený jev stejně tak, jako se vak přirozeně po nějaké době ušpiní. Nabízíme Vám jeho vyčištění a doplnění v rámci speciálního servisu SakyPaky

seo

Polystyrenové kuličky do sedacích vaků, čištění pytlů

Čas od času bude potřeba Váš pytel na sezení doplnit polystyrenovými kuličkami. Nebo ho budete chtít změnit v úplně nový a originální sedací nábytek. Nabídku produktů v této kategorii můžete mít za výhodnější ceny. Co pro to udělat? Stát se zákazníkem SakyPaky a zaregistrovat se. Jednou jste náš zákazník, tak si Vás chceme hýčkat. A pozor: nově jsme také zařadili službu čištění vakůNavštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz