Pohovky INONO od Sakypaky

Dopřejte si luxus doma, na terase, pod pergolou nebo u bazénu. Sedací pohovky a divany INONO jsou jako stvořené pro relax a zábavu i pracovní posezení s nohama na klíně. Vaky vyrábíme v našem olomouckém ateliéru, jde tedy o špičkové řemeslné provedení, které můžeme přizpůsobit na míru vašim potřebám. Sedací vaky řady INONO jsou k dispozici v indoor a některé i v outdoor variantách. Hodí se do pracovny, kanceláře, obývacího pokoje, dětského pokoje, stejně jako na terasu, balkon, zahradu či k bazénu. Na větší sedací pohovky se vejde i víc lidí (dětí).

Přijďte si INONO vybrat a vyzkoušet do našeho showroomu v Olomouci: 

Domluvte si schůzku přímo na prodejně
 

INONO

Boží posezení v božské kolekci

INONO je naše nejlepší kolekce vymazlená do posledního detailu. Vaky šijeme v našem olomouckém ateliéru z prémiových španělských materiálů. Vyrobíme vám je v indoorové nebo outdoorové variantě. Venkovní vaky mají vysokou UV odolnost a zesílenou ochranou vůči působení chlóru. Díky tomu je můžete bez obav umístit i k bazénu. K interiérovým vakům vám dáme 5 let záruku, k venkovním 2 roky.

U každého INONO produktu máte na výběr z téměř 30 variant materiálů a barev. Všechny potahové materiály mají speciální úpravu proti ušpinění, jsou vysoce odolné vůči oděru a žmolkování od 31 000 cyklů až po 100 000 cyklů. Potahy dvouvrstvých produktů jsou pratelné v pračce.

Na přání vám pošleme vzorník nebo si přijde vaky vyzkoušet do naší dílny. Uvnitř potahu je kvalitní příjemně měkká a pohodlná certifikovaná výplň. Přirozeně se stane, že se časem sesedí, zvlášť ze začátku. Proto od nás máte u celé kolekce INONO první doplnění zdarma

V nabídce najdete také taburetky, dřevěnou podstavu na venkovní použití nebo ochranný potah – všechno pro vaše pohodlí a minimum starostí okolo údržby.