Božské novinky v řadě INONO

SakyPaky vám přinášejí vskutku božské novinky v řadě INONO: ZEUS, ZEUS MAX a PERSEUS. Příjemně vás překvapí neskutečnou pohodlností. Ptáte se jak jsme toho docílili? Použili jsme originální výplň sedačky z nudliček paměťové VISCO pěny, která sedačkám dodává onen maximální komfort. Každý sedací vak je ručně vyroben a naplněn. V božských sedačkách Zeus a Perseus se posadíte jako do peřinky. Je to ta nejpohodlnější sedací pohovka.

novinky_sedací vaky do obývacího pokoje
Součástí božských sedacích pohovek z kolekce INONO je také praktický polohovatelný záhlavník uchycený důmyslně pomocí dvou řad skrytých neodymových magnetů. Toto originální konstrukční řešení maxi sedacích vaků se záhlavníkem vám umožní polohovat se v křesle do sedu i na ležení. A to podle toho, zda si záhlavník posunete více pod hlavu nebo naopak hlouběji pod záda.

sedací pytel se záhlavníkem

Pohodlí a kvalita sedacích vaků INONO v novém provedení

Všechny tyto luxusní sedací vaky lze použít jako křeslo nebo pohovku a jsou vhodné do obývacího pokoje, kanceláře či ložnice. Mají prakticky řešený snímatelný a pratelný potah. Jak je již u řady INONO zvykem, pro výrobu sedaček používáme výhradně materiály v top kvalitě s testem oděru Martindale od 35.000 až do neuvěřitelných 100.000 otáček. Na indoor materiály je navíc záruka 5 let.

sedací vaky inono

Aktuální varianty božských sedaček a maxi sedacích pytlů Zeus a Perseus jsou dostupné ve variantě INDOOR. Nově v tomto typu sedačky zařazujeme také 100% recyklovaný poylesterový materiál. Vyzkoušejte naše božské novinky a udělejte si pohodlí po náročném dni. Sedací pytle jsou vhodné k relaxu pro dospělé i pro děti. 

luxusní sedací vaky inono

RECYKLACE starých vaků

Certifikovaná EPS výplň sedacích vaků

Více než 30 let zkušeností s výrobou sortimentu

Nakupujete přímo u výrobce