Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Den dětí s našimi vaky

Chcete dát dětem dárek k Mezinárodnímu dni dětí? Buďte originální a překvapte je sedacím pytlem. Určitě zabodujete.

Sedací vaky pro holky i kluky

Odpočinková zóna by neměla chybět v žádném dětském pokojíčku. Ta pohoda, kdy dojdou děti ze školy a můžou se chvíli v klidu jen tak válet... Navíc i naše dětské sedací pytle splňují nejmodernější trendy a stávají se tak designovým doplňkem v každém pokoji. 

Máte už starší děti a rádi jim dáváte důvěru a pocit, že jsou rovnocenní parťáci? Paráda! Pak stačí místo vaku zakoupit dárkový poukaz a nechat přímo na nich rozhodnutí, který vak bude zdobit jejich království. 

Dárky jen pro děti? Udělejte radost i sobě! 

Varujeme vás :) – jakmile pořídíte dětem válecí vaky, budete jim závidět a hlídat každou volnou chvilku, kdy na něm nikdo nebude. Některé dětské pytle vám stačit budou, ale můžete si rovnou vybrat z kompletní nabídky sedacích vaků i pro sebe. Sledování televize, čtení knížek nebo čistě jen relaxování dostane naprosto nový rozměr. Nebude se vám chtít vstát... A kdyby náhodou se vám chtělo, třeba jít se slunit na terasu, žádný problém, máme i vaky na ven.

Tento způsob trávení času zdá se nám poněkud příjemný :)
 

Sedací pytel jako dárek ke dni dětí

Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč

Dárkový poukaz

1 000 Kč
SKLADEM, ihned k dodání
Hodnota poukazu bude odečtena z ceny zboží.Při výběru levnějšího produktu, než je hodnota poukazu, nelze nárokovat vrácení peněz.
Sada tří Taburetů

Sada 3 Taburetů

Akce 3 490 Kč
Ušijeme Vám do týdne
Nejen pohodlné sezení, ale také fantastická dětská stavebnice...Taburety jsou zkrátka pecka. Nabízíme Vám sadu tří kusů v barvě dle Vašeho výběru.-10%
Set sedací Hruška a taburet

sedací Hruška s taburetem

Akce 3 550 Kč
Ušijeme Vám do týdne
Pohodlí? Někdy je chuť "vyvalit se" opravdu nepřekonatelná. Tyto sedací pytle Vás pohltí a nepustí vstát. Jednou sedíte a celý svět se na pár okamžiků vypne. Oddejte se tomu a relaxujte s nataženýma nohama.-13%Zpět na výpis novinek