Které vaky loni nejvíce frčely?

Fíha, to to utíká co? Už je únor. Nám se hned v lednu nahrnulo plno práce, přesto jsme ale stihli i malé bilancování. A co jsme zjistili? 

Nejoblíbenější sedací pytle

V loňském roce vám nejvíce padly do noty naše sedací vaky KANAFAS, HACI a ŽELVA. Není divu, jsou prostě taaak pohodlné, navíc šité s optimismem a v různých barevných škálách. Někteří zákazníci se drželi obvyklých decentních barev, ale většina z vás dala přednost něčemu výraznější. Nejúspěšnější barvou roku 2014 se tak u nás v SakyPaky stala limeta, tedy zelená s nádechem žluté. 


Naše novinky: vaky pro celou rodinu i čtyřnohého chlupáče

Rok 2014 nebyl jen ve znamení šití vašich oblíbených vaků, ale také jsme tvořili nové. Ať už to byl elastický vak obludka, se kterou jsme se dětem doslova trefili do jejich fantazie, nebo luxusní kožené křeslo WAAW – asi nejpohodlnější vak v naší současné nabídce. Díky naší soutěži se velmi dobře chytla další naše novinka – obrovský sedací vak KECKA, který nyní šijeme i pro prodejny Vodafone. Už během března si je budete moci vyzkoušet ve všech pobočkách.

Kromě designu jsme nezapomínali ani na praktičnost, takže jsme do naší nabídky přidali podsedáček, válec SakyPaky a podložku Haji. A protože o psech se říká, že jsou nejlepší přátelé člověka, spíchli jsme vloni i něco pro ně. Pelechvak Kůstka, na který se dá připevnit i jmenovka, se vám zalíbil, takže jej od března budeme šít v menší i větší velikosti. Ať má svůj pelíšek třeba i bišonek, či zlatý retrívr. A nebo byste jej obydleli kočkou, králíkem, zakrslým prasátkem? Fantazii se meze u nás v SakyPaky nekladou :)
 

Těšte se na sedací vaky dělané přímo na vaše přání

Sečteno podtrženo, loňský rok ukázal, že lidé u nás začínají hledat skutečně jedinečné kousky, za což jsme moc rádi, a slibujeme, že vám je budeme přinášet i nadále. Navíc už brzy chystáme další novinku: sedací vak přímo podle vašeho gusta  – budete si moci nechat na látku vytisknout jmenovku, verše nebo třeba fotku. To je výzva co? My se jí nebojíme. Jak jste na tom vy?