Nové vaky pro exteriér

Jak si v létě skvěle odpočinout? No přece na našich sedacích vacích a pytlech, které si bez obav můžete rozložit na terase nebo u bazénu.

Léto se přehouplo do své druhé poloviny, což ale rozhodně neznamená žádné smutnění. Podle předpovědi se můžeme ještě těšit na řadu slunečných dní. Už máte plány, jak je využít?

Co takhle se natáhnout do krásně měkkého sedacího vaku a jen tak lenošit? Že by se vám pak nechtělo uklízet vak zase večer domů? Nemusíte.
Nově jsme totiž do našeho sortimentu zařadili speciální sedací pytle SAKYPAKY pro exteriéry, které budete schovávat jen na zimu. Celé léto mohou zůstat na terase na slunci a klidně i zmoknout v hustém dešti. Jak je to možné? 

Jsou vyrobeny z odolného a zdravotně nezávadného materiálu dovezeného z Itálie. Přesněji se jedná o materiál tvořený z 99 % z PVC a 1 % polyuretanu. Tento materiál je atestovaný na odolnost trhání, otěru, oděru, plísním a proti opakovanému ohybu. A ubezpečujeme vás, že při jeho výrobě nebyla použita změkčovadla a veškerá chemie je na vodní bázi. Že jde o opravdu kvalitní materiál dokazuje certifikát, který povoluje jeho použití ve veřejných prostorech jako jsou školy, divadla či aquaparky. A stejně jako u ostatních našich sedacích pytlů i tady máte na výběr z nejrůznějších barev. Je libo světle tyrkysová, šedí, bílá či oranžová? Žádný problém. Z bazénu rovnou na vak

Protože vaky jsou vyrobeny z voděodolného materiálu, bez starostí se na ně můžete natáhnout rovnou z bazénu. Můžete si sednout v mokrých plavkách, stejně tak jako bez nich :)
A to nejlepší na konec. Při nákupu od 2 900 Kč Vám vak přivezeme ZAúplněDARMO! SakyPaky milují letní lenošení.  
 

 
RECYKLACE starých vaků

Certifikovaná EPS výplň sedacích vaků

Více než 30 let zkušeností s výrobou sortimentu

Nakupujete přímo u výrobce