Pelechvaky nově ve 3 velikostech

V únoru jsme slibovali, že od března budou pelechvaky ve třech rozměrech, tak aby svoje pohodlné místečko měl malý i velký pes a nebo třeba kočka či miniprasátko. A je to tu! Nově šijeme velikosti XS, M a XL. 

Parádní pelíšek nejen pro domácího mazlíčka

Když jsme loni poprvé přišli s pelechvakem Kůstka neboli sedacím vakem pro pejska, moc jsme nevěděli, jaká bude vaše reakce. Ale je vidět, že hodně lidí chce pohodlné sezení dopřát nejen sobě ale i čtyřnohému příteli, takže jsme na základě vašich ohlasů sortiment měkoučkých pelíšků rozšířili. Nově máme v nabídce pelechvaky ve třech rozměrech:

 – velikost XS  – délka 85 cm, šířka 50 cm

 – velikost M – délka 105, šířka 55 cm

 – velikost XL – délka 125, šířka 60 cm
 

Pelechvak Kůstka ze SakyPaky

Odolný a pratelný potah

Ať už si pořídíte malý, střední nebo velký rozměr, všechny pelechvaky mají nosnost do 50 kg a jde k nim dokoupit jmenovka. Společné také mají to, že jsou ušité ze dvou vrstev. Vnitřní část tvoří plstěná podšívka,  vrchní obal tvoří 100% polyester. Vak je díky tomu pevný, odolný a nepromokavý. Když je potřeba, vrchní obal můžete jednoduše rozepnout zipem a vyprat v pračce. Stejně jako u ostatních sedacích pytlů SakyPaky je obal naplněn certifikovanou a zdravotně nezávadnou EPS náplní.

Vašemu zvířecímu kamarádovi přejeme pěkné válení :)