Pohodlný podzim v pelechu

Sychravý podzim se blíží mílovými kroky. Sice mu neutečeme, ale můžeme ho přečkat v pohodlném sedacím vaku.
 

Podzim a škola. Vaky jsou třeba

Škola se už pomalu ale jistě rozjíždí a dovolené jsou už taky fuč. A tak přichází to dlouhé sychravé období, které musíme přečkat, než napadne sníh a budeme bobovat a přijdou Vánoce. Podzim. Také jste během tohoto ročního období tak unavení? My ano, a proto se snažíme odpočívat co to jde. Lidé nejraději tráví dlouhé večery, které díky dřívějšímu stmívání začínají vlastně už odpoledne, v pohodlném sedacím vaku u televize nebo s knížkou a čajem v ruce. A my, maskoti, to máme vlastně podobně. Lehneme si nějaké pěkné místečko a čekáme a čekáme. Přednost ale dáváme kakau.


saky

A to čekání vážně lépe utíká, když máte společnost. Proto my oba, Saky a Paky, odpočíváme společně. Abyste nebyli odkázáni jen na lidskou společnost, můžete pořídit stylové posezení i pro své domácí mazlíčky. Těm jistě přijde vchod nový pelíšek, ve kterém se budou moci schoulit a odpočívat s vámi.

Škole děti neutečou

I když bychom všichni nejraději podzim přečkali v pohodlných pelíšcích, povinnostem neutečeme. Dospělí musí do práce a děti do školy. Díky batohům Andybags si zpříjemníte den vy i vaše ratolesti. Tak na ně nezapomínejte, každá maličkost se počítá