Přejeme vám pohodové Vánoce plné splněných přání

Milí přátelé pohodlného sezení, 
je to tu. Posledních pár dní letošního roku – kapr, stromeček, dárky, cukroví, pohádky,... Však víte. My vám do prosincového shonu i na svátky přejeme, ať si vždycky najdete chvilku pohodlně se uvelebit a odpočinout si. Uvařte si svařák, obujte teplé ponožky a zapomeňte na malicherné starosti. Prožijte Vánoce v klííídku, s úsměvem na tváři a s lidmi, které máte rádi. 

Do nového roku vám přejeme, ať se máte dobře. Ať si na zadek kecnete vždycky jen z dobrých zpráv, ať se nemusíte tvářit kysele jako citron, ať se nad vámi nestahují mráčky a když budete náhodou padat jako hruška, ať vždycky přistanete do měkkého. 

Pokud si ještě lámete hlavu s dárky, připomínáme, že naši měkkouši udělají pod stromkem, na rozdíl od ponožek, opravdu radost. Garantujeme doručení objednávek vytvořených do 20. prosince (platí pro skladové položky). V showroomu na vás čekáme do 21. 12. Tento den je i posledním, kdy budeme expedovat zásilky. Pak si i my užijeme zaslouženého volna a budeme se na vás těšit v novém roce

SakyPaky přejí pohodlné Vánoce