Prvotřídní materiály

Sedací vaky SAKYPAKY pro Vás vyrábíme z vysoce kvalitních a ověřených materiálů.

V základní řadě cenově nejdostupnějších sedacích vaků jde o materiál KORTEXTN 600 D - 100% polyesterový materiál s PVC zátěrem z rubní strany. Materiál je velmi pevný, stálobarevný a není náchylný na ušpinění. Snadno se udržuje vlhkou houbičkou.


 

Nylony ... 100% POLYAMID - velmi pevný materiál s mírným leskem s PVC zátěrem z rubní strany. Země původu ČR.


 

EKO kůže - materiál pro jehož výrobu je použito 12% pravých kožených vláken na tkaném textilním podkladu. Je vysoce pevný, nevytahá se, zdravotně nezávadný, využívající se mimojiné na výrobu luxusních sedacích souprav. Země původu Itálie.

Materiály do exteriéru - certifikované, nepromokavé materiály vhodné i pro venkovní použití. Materiál se vyznačuje velmi snadnou údržbou a je příjený na omak. Země původu Itálie. 


Vzorované materiály - 100% polyester. Vysoce kvalitní materiál českého původu s vodním sloupcem 30 cm. Výrobky z tohoto materiálu jsou vhodné i pro exteriérové využití, stejně tak jako do interiérů. Tyto materiály si sami potiskujeme a je možno vyrobit vlastní design již od jednoho kusu. I díky tomuto materiálu Vám můžeme přinášet originální a jedinečný design produktů SakyPaky.