Říjen s Dušinkami

Celý facebookový měsíc se u nás nesl ve znamení Dušinek. Najdete je na sedacích vacích, taburetech, ale i na batozích Andybags. Dušinky v sychravém počasí vykouzlí úsměv na tváři každé malé princezny.

Do party přišla nová Dušinka

Vytvořila je česká umělkyna Dušana Rapošová a najdete jich u nás hned několik. Řeč je o Dušinkách, které učarují vašim dětem i vám samotným. A do jejich skupinky teď přišla nová kamarádka. Kromě sedacího vaku Dušinky AntonieDušinky Lucinky a taburetu Přátelství vám nabídneme i nový Žiži sedací vak Dušinka Kateřina. Díky skvělému tvaru je sedací vak s oblíbeným dívčím motivem vhodný jak k sezení, tak k ležení. Vaše malé princezny si na něm můžou přečist knížku nebo se pohodlně podívat na pohádku.

dušinka kateřina

Dušinky i na batozích

Aby Dušinky nepřišly o žádné dobrodružství s vašimi dětmi, nabízíme vám je i na batozích Andybags. Batohy vhodné do školy i na výlety v sobě skrývají mnoho praktických kapsiček, které oceníte vy i vaše děti. A nejsou to jen batohy s Dušinkami. Tyto pohádkové krásky najdete i na ledvících SakyPaky. A připnete je buď klasicky kolem pasu, šikmo na záda anebo na naše batohy. A rázem se z nich stane stylový a praktický doplněk školního batohu.