Sbalte si saky-paky a ven!

Chcete si i venku udělat pohodlí a nestačí vám jen deka, nebo podobná slabá přikrývka? Pak volte sedací vaky, které se nemusíte bát brát na louku, do lesa, nebo k vodě. Tak neseďte doma, popadněte vak a běžte relaxovat do prosluněné přírody!

Bežte si posedět na čerstvý vzduch

Naše válecí vaky se budou skvěle vyjímat na vaší zahradě i terase. Můžou se pochlubit variabilitou, dají se vzít kdykoli a kamkoli. Díky nízké hmotnosti je bez problému unesou i příslušnice něžného pohlaví. Chytře zpracovaný povrch vaků navíc zaručí jednoduché čištění, v případě lehkého ušpinění stačí vlhkým hadříkem přejet povrch a máte po starostech.

Venkovní pohodlné sezení

Z našeho sortimentu doporučujeme sedací vaky na ven i do interiéru, které jsou přímo jako stvořené na odpočinek v přírodě, či posezení u bazénu. Jako mimořádně komfortní vidíme taburety. Většina z nich je vybavena vodním sloupcem – ten zaručí voděodolnost. Zásluhou kvalitního materiálu se velmi snadno udržují. Navíc jsou opatřeny uzavíráním na zip, takže náplň můžete měnit podle vašich preferencí.

TIP : Pokud jste natolik „šikovní", že se vám podařilo vylít víno nebo umazat od mastného jídla, využijete naši službu čištění sedacích vaků.sedací vak do přírody