Sbalte si saky-paky a ven!

Chcete si i venku udělat pohodlí a nestačí vám jen deka, nebo podobná slabá přikrývka? Pak volte sedací vaky, které se nemusíte bát brát na louku, do přírody, nebo k vodě. Tak neseďte doma, popadněte vak a běžte relaxovat do prosluněné přírody!

Chcete si i venku udělat pohodlí a nestačí vám jen deka, nebo podobná slabá přikrývka? Pak volte sedací vaky, které se nemusíte bát brát na louku, do lesa, nebo k vodě. Tak neseďte doma, popadněte vak a běžte relaxovat do prosluněné přírody!

Bežte si posedět na čerstvý vzduch

Naše válecí vaky se budou skvěle vyjímat na vaší zahradě i terase. Můžou se pochlubit variabilitou, dají se vzít kdykoli a kamkoli. Díky nízké hmotnosti je bez problému unesou i příslušnice něžného pohlaví. Chytře zpracovaný povrch vaků navíc zaručí jednoduché čištění, v případě lehkého ušpinění stačí vlhkým hadříkem přejet povrch a máte po starostech.

Venkovní pohodlné sezení

Z našeho sortimentu doporučujeme sedací vaky na ven i do interiéru, které jsou přímo jako stvořené na odpočinek v přírodě, či posezení u bazénu. Jako mimořádně komfortní vidíme taburety. Většina z nich je vybavena vodním sloupcem – ten zaručí voděodolnost. Zásluhou kvalitního materiálu se velmi snadno udržují. Navíc jsou opatřeny uzavíráním na zip, takže náplň můžete měnit podle vašich preferencí.

TIP : Pokud jste natolik „šikovní", že se vám podařilo vylít víno nebo umazat od mastného jídla, využijete naši službu čištění sedacích vaků.sedací vak do přírody


RECYKLACE starých vaků

Certifikovaná EPS výplň sedacích vaků

Více než 30 let zkušeností s výrobou sortimentu

Nakupujete přímo u výrobce