Výhodné sety pro školky

Školy a školky už se zase zaplnily, ale to vůbec neznamená, že děti musí být jen v zašedlých lavicích. Nově máme v nabídce různé sety vaků a taburetů, na kterých bude měkoučké posezení a taky poslouží pro nejrůznější hrátky.

Žiži, Kanafas, Triburet nebo Hruška. Různé názvy, tvary, barvy – zkrátka, aby si vybralo každé dítko. A aby se caparti nehádali, vytvořili jsme praktické sety. 

Sady jsou po 3, 5, nebo 10 kusech, a jsou tak ideální do početných rodin, školek a škol. Jsou použity kvalitní české látky, které se snadno udržují vlhkou houbičkou. Vaky šijeme v Olomouci, a aby výsledný dojem byl ještě lepší, před expedicí je navoníme. Díky většímu množství zaplatíte nižší cenu než při kusovém odběru a taky dopravu nemusíte řešit. O vše se bezplatně postaráme a dovezeme až k vám domů. 

A pokud byste pro svoji školu nebo školku chtěli vlastní originální sedací pytle, vaky či taburety, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám vytvoříte měkoučké posezení třeba s vaším školním maskotem. Inspirací mohou být vaky pro školku Bambíno

RECYKLACE starých vaků

Certifikovaná EPS výplň sedacích vaků

Více než 30 let zkušeností s výrobou sortimentu

Nakupujete přímo u výrobce