Zpříjemněte dětem návrat do školy s vychytávkami SakyPaky!

Chudáci dětičky to mají tak těžké... Září se kvapem blíží a ony musí opět do školy. Ulehčete jim první školní dny s praktickými doplňky od SakyPaky.

Pohodlné učení

Učí se vaše dítě rádo v posteli? Dopřejte malému géniovi praktický válec, který slouží jako podpora páteře při učení, četbě, nebo sledování televize. Pozvedne útulnost ložnice ještě o level výš a u svého dítěte si tak zajisté šplhnete.
Po namáhavém učení přichází zasloužený odpočinek – ten si váš rošťák užije ve velkém sedacím vaku ve tvaru kecky, za který se díky stylovému designu nemusí stydět ani ten nejzarytější puberťák.

sedací vaky pro děti

Komfortní sezení venku i vevnitř

Podzim je sice za dveřmi, ale to neznamená, že budou děti sedět doma u počítače, ne? Nechte je užít si poslední teplé dny s praktickými podložkami Haji z nepromokavého a pevného materiálu. Nezaberou místo, stačí je stočit do ruličky a vyrazit ven. Děti si tak můžou hrát na čerstvém vzduchu a na příjemné a snadno vypratelné dece.

TIP: Pro nejmenší děti máme šikovného pomocníka v podobě podsedáčku, díky kterému si u kuchyňského stolu budou připadat jako dospělí a hned jim bude lépe chutnat!