Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.STAN SakyPaky

Děti potřebují svůj malý domeček. Místo, kam se schovají s knížkou nebo hračkou. S originálním stanem od SakyPaky jim takové místo doma lehce vytvoříte. A až z domečku vyrostou, využijete konstrukci stanu například jako němého sluhu pro praktické odkládání věcí.

Vaše cena 2 990 Kč

Popis produktu

Stan SakyPaky jsou ručně vyráben. Jde o kombinace dřevěné konstrukce s kvalitní polyesterovou látkou. Konstrukce je vyrobena ze smrkového dřeva a je olejovaná nezávadným přírodním olejem. Samotná látka stanu lze pohodlně sejmout a vyprat v pračce
Součástí balení je pás pro zajištění konstrukce při použití ve variantě "němý sluha".

Chtěli byste pro stan jiný motiv potahové látky, nebo dokonce nějaký vlastní? Třeba nějakou malůvku přímo od vašeho prcka? Nebo chcete stan sladit s ostatním nábytkem v pokojíčku? Kontaktujte nás přes kontaktní formulář níže a my vám rádi vyjdeme vstříc. Originální věci nás baví nejvíc!

Technická specifikace

Materiál: Vzorovaná látka - 100% polyester -
možné praní v pračce na 30°Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Je možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 

Dále doporučujeme

Sedací vak Mráček

Mráček

2 990 KčObloha má být bez mráčků, ale mráček od SakyPaky do pokojíčku vašeho prcka .. to už je jiná. Originální, nezabere moc místa a je nejvíc mačkací. Udělejte dětem radost. Modrý pro kluky a růžový pro holky. Tady není o čem přemýšlet.

Komentáře (0)

Zobrazeny komentáře k produktu STAN SakyPaky
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.