Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jaký sedací vak je pro mě nejlepší?

Před výběrem sedacího vaku si zkuste odpovědět na následující otázky ...

Chci se válet a relaxovat nebo hledám něco k občasnému sezení?

Pokud hledáte pohodlné sezení a relax třeba s knihou, u televize nebo fajn pohodičku u poslechu Vašeho oblíbeného alba, pak zcela určitě vybírejte z větších sedacích vaků jako jsou Kanafas, Haci, Haji, ...
Pro takové to domácí posezeníčko při návštěvě je dobré zvolit některý z menších taburetů.

Chci vak do interiéru nebo do exteriéru?

Do interiéru se Vám bude hodit třeba i něco měkčího, nebo vak se snímatelným vrchním obalem, k bazénu nebo na terasu určitě volte materiál pro exteriér, který je takřka bezúdržbový.

Jaký mám prostor pro umístění vaku?

Velký sedací vak by Vám mohl zabrat velkou část pokoje a už by v něm nebylo k hnutí. Malý interiér zútulní i menší sedací vak. Dvakrát "měř a jednou řeš" nákup sedacího vaku :)

Jsem ten typ, který hledá materiály takřka bezúdržbové?

Snímatelný prací obal není nic pro Vás? Potom volte syntetické kůže a nebo plastel. Tyto sedací vaky otřete prachovkou, nebo prostě odfouknete prach :) 

Kolik jsem ochoten do pohodlného sezení investovat?

Hlavně si nekupujte vaky na splátky :) Všechny naše vaky jsou nejvíc pohodlné, přesto jsou některé z nich přímo luxusní. Všechny Vás "přežijí", ale některé prostě zdědí i děti Vašich dětí :)

Jaká barva vhodně doplní můj interiér?

Neonově růžová. My určitě doporučujeme růžovou. :)
Ale každý nemáme tyrkysovou sedačku, ke které hledáme růžový taburet (jako naše šéfka obchodního), takže barvu určitě předem promyslet a vhodně v interiéru kombinovat!

Chci kromě vaku taky něco navíc?

Například stínítko lampy ve stejném designu, nebo obraz na stěnu, paravan?? Vymýšlejte si cokoliv Vás napadne a nebojte se nás zeptat. Pomůžeme Vám realizovat Vaše NEJVĚTŠÍ nápady. Nic co si koupíte Vám neudělá větší radost než to, co si sami a s hrdostí zrealizujete :)
Zpět na výpis článků


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz