Divan INONO

  • Novinky
Divan INONO

Když lezete na Mount Everest, je vysoká pravděpodobnost, že to zabalíte v posledním táboře pod vrcholem. Třeba kvůli počasí. Nevylézt až nahoru však může mít spoustu výhod. Vážně. Sedací vak DIVAN se zastavil těsně pod vrcholem záměrně. Za prvé, nahoře už stojí DIVAN MAX a pro dva tam není dost místa. Za druhé, ne každý má doma či v kanceláři tolik prostoru, aby tam umístil velkorysý DIVAN MAX. A za třetí, DIVAN stojí prostě o něco méně. Rozměry sedacího vaku DIVAN jsou 120 x 140 x 90 cm (Š x H x V) výška sedáku potom činí 40 cm. DIVAN má snímatelný, pratelný potah a šesti-komorovou vnitřní vložku. První doplnění náplní je zdarma. Celý popis

  • délka140 cm
  • šířka120 cm
  • výška90 cm
Zakázková výrobaZboží vyrábíme na objednávku. Po finální domluvě ho pro Vás ušijeme a expedujeme od 2 do 8-mi týdnů dle zvoleného materiálu.
od 19 500 Kč

Popis produktu

Při Vašem zájmu o produkty z řady INONO nás můžete oslovit s nezávaznou poptávkou. Máte možnost zapůjčení vzorníku nebo celé sedačky na zkoušku. 

Divan INONO má snímatelný, pratelný potah a pěti-komorovou vnitřní vložku. Dostupný je ve variantě INDOOR i OUTDOOR.
Uvedená cena je nejnižší cenou v nabídce variant materiálů. Přesnou kalkulaci Vám vypočteme na základě Vašeho výběru. K tomuto doporučujeme vyžádat si přes formulář zapůjčení vzorníku, který obsahuje celkem 28 materiálů a barev. Z těchto můžete v klidu a doma vybírat.
Kromě vzorníku Vám nabízíme rovněž zapůjčení celé sedačky. Více informací k zapůjčení získáte po kliknutí na nezávaznou poptávku.

Jak vyrábíme řadu INONO? Sedačky a taburety INONO jsou řemeslně špičkově zpracované produkty kompletně vyráběné v olomouckém ateliéru. Každý produkt vyrábíme na míru a to na základě vaší specifikace. Prosím, nečekejte tedy dodání do 48 hodin. Nejde o žádnou rychloobrátku, ale kus poctivého nábytku. Dodací lhůta proto činí 3 – 8 týdnů, dle zvoleného materiálu. Pro výrobu všech produktů INONO používáme prémiové španělské materiály v celé škále barev a odstínů, na které poskytuje výrobce záruku 5 let pro interiérové materiály a 2 roky pro exteriérové materiály. Všechny materiály disponují speciální úpravou proti ušpinění, mají vysoký stupeň odolnosti oděru a žmolkovitosti (od 31000 cyklů až po 100000 cyklů) a jsou pratelné v běžné pračce. Což platí pro dvouvrstvé produkty. 
Pro většinu sedaček a taburetů platí, že si můžete zvolit mezi interiérovou a exteriérovou variantou. Venkovní variantu vám dodáme vyvedenou v materiálu s vysokou UV odolností a zesílenou ochranou vůči působení chlóru. Sedačky díky tomu můžete umístit například přímo u bazénu. K exteriérovým variantám sedaček si můžete dokoupit praktické doplňky jako například dřevěnou podnož, která sedačky chrání před navlhnutím zespodu. Dále pláštěnky na zazimování a 100% ochranu před nepříznivým počasím.

Při zakoupení produktů INONO vám zároveň garantujeme profesionální servis spočívající v doplnění náplní a vyčištění/výměny potahů. První doplnění náplní je u řady INONO zdarma.

 

Technická specifikace

Materiál:Špičkový potahový materiál - země původu Španělsko
Hmotnost:18 kg
Nosnost:250 kg
Objem náplně:600 l
  • Možno prát v pračce
  • Nesmí se bělit chlórem
  • Výrobek se nesmí žehlit
Nevhodné pro děti do 3 let

Komentáře zákazníků