Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Houpačka SakyPaky s podnožníkem

Věděli jste, že houpání uklidňuje? Už jako na prcky v kočárku na nás tohle zabíralo. Na kočárky jsme už sice velcí, ale do houpačky jsme akorát :) Hoďte se do klidu a HOUPEJTE NA TO!

Vaše cena 3 490 Kč

Popis produktu

Houpačky SakyPaky jsou ručně vyráběné, dvouvrstvé houpačky. Spodní část houpačky je ušita z pevného polyesterového materiálu. Vrchní část je příjemný, savý, bavlněný materiál. Celá sedací část houpačky je zpevněna po obvodu našitým popruhem. Konstrukce houpačky je vyztužena třemi tyčemi z tvrdého, bukového dřeva. Tato výztuha lze z houpačky jednoduše vytáhnout a houpačku tak lze velmi snadno převézt třeba na piknik do přírody. 
Díky důmyslnému uchycení lany si můžete houpačku naklonit více na ležení, nebo naopak na sezení. Tato regulace se provádí uzlíkem u vrchní dřevěné tyče.
Houpačka je opatřena pohodlným podnožníkem, díky kterému si relax vychutnáte skutečně naplno.

Technická specifikace

Materiál: Bavlna,  - vrchní část;Jednobarevný 100% polyester - spodní část
Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Výrobek není vhodné prátJe možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 
Nosnost: kg - 120

Dále doporučujeme

Dárkový obal SakyPaky

Dárkový obal

390 KčJe těžké zabalit velký dárek. S našim originálním dárkovým obalem Vám pomůžeme sbalit Vaše SakyPaky.

Komentáře (0)

Zobrazeny komentáře k produktu Houpačka SakyPaky s podnožníkem
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.