INONO - Luxus od SakyPaky

Za dobu našeho působení si značka Sakypaky vybudovala jméno spojené s vysokou kvalitou, tradicí, řemeslem a originalitou. Každý jeden steh projde rukou našich švadlen ve svébytném ateliéru v Olomouci, kde vytváříme jedinečné a pohodlné sezení pro naše klienty.
Precizní čalounická práce, kterou jsme se učili řadu let teď dává našim produktům kvalitu a originalitu, o které se nebojíme říct, že uspokojí i ty nejnáročnější klienty.
Chceme své zákazníky  zastavit, usadit a užít si ten jedinečný okamžik pohodlí a relaxu z komfortního sezení.

Naše materiály
Materiály, které pro Vás vybíráme pro naše sedačky, dovážíme od tradičních výrobců  převážně z Itálie a Francie. Vybíráme a zařazujeme do nabídky jen ty nejkvalitnější potahové látky. Náš klient si může zvolit od přírodních materiálů, až po potahové látky s vysoce kvalitní úpravou proti znečištění. Všechny ovšem s velmi nenáročnou údržbou


Vývoj a design
Hodiny přemýšlení nad papírem s tužkou v ruce, střídají další hodiny nad stroji a střihárenskými stoly, kde tužku nahradí jehly a nůžky. Veškeré tvary našich sedaček jsou originální prací z našeho ateliéru. Dlouholeté zkušenosti zanechávají na produktech Sakypaky viditelnou stopu dobře promyšlených střihů a konstrukcí.
Sedačky INONO vyrábíme jako klenot interiéru, který na první pohled upoutá Vaše oči.


Kvalita a pohodlí
Naše produkty jsou synonymem pohodlí, hřejivosti a relaxu. Konstrukčně navrženy a vytvořeny tak, aby Vás doslova pohltily a nenechali vstát. Každý produkt před tím, než opustí náš ateliér, jako správní řemeslníci vyzkoušíme. K Vám se pak dostane skutečné pohodlí.


Naše zkušenosti
Dlouholeté zkušenosti zúročené tisícovkami metrů nití a materiálů, které prošly našimi stroji, jsou načerpány během mnohaleté výroby a vývoje našich originálních sedaček, ve kterých  je viditelná stopa ruční práce a poctivého, čalounického řemesla.


Jiný zážitek ze sezení
Klienti, kteří již mají naše sedačky součástí svých interiérů je popisují jedním slovem … “NEPOSTRADATELNÉ” a to je právě ten důvod, proč se posadit.


Unikátní konstrukce
Konstrukce vícekomorových sedaček se přizpůsobí Vašemu tělu a budete mít pocit, jako by byly vytvořeny na míru pro Vás. 
Tyto sedačky, stejně jako ty jednokomorové, budete mít možnost kdykoliv v budoucnu doplnit výplní, díky plnícím otvorům v každé z komor. Sedačka si tak zachová stálý tvar a to i přes to, že nemá pevnou a těžkou konstrukci. Servis doplnění náplní Vám samozřejmě nabídneme jako službu. Tedy žádná starost pro Vás. Z nabídky sedaček lze vybírat typy jednovrstvé, nebo se snímatelným obalem. Sakypaky - to je ten důvod
Těšíme se nasezenou