SakyPaky INONO

INONO
Šičkové, řemeslné zpracování na zakázku
Dopřejte si luxus jak doma tak i na terase nebo přímo u bazénu


 

Sedačky a taburety INONO jsou řemeslně zpracované produkty špičkové kvality kompletně vyráběné v našem olomouckém ateliéru. Jedná se o zakázkovou výrobu s termínem dodání 3-8 týdnů dle zvoleného materiálu. Ke každému vašemu požadavku budeme mít individuální přístup, abychom společně doladili sedačky dle vaší představy.
 

Špičkové španělské materiály v široké nabídce pestrých barev a s 5ti letou garancí jsou zárukou té najvyšší možné kvality. Materiály jsou s úpravou proti špinění a pratelné v pračce (platí pro dvouvrstvé produkty)

Vzorníky materiálů jsme schopni vám v případě zájmu zapůjčit (za zálohu) k vám domů, kde si můžete v klidu vybrat, případně odladit tu správnou barvu s vašim designérem.
 

Většinu sedaček INONO můžete mít také v exteriérové variantě z materiálu s vysokou UV odolností a posílenou ochranou vůči působení chlóru. Sedačky pak můžete umístit a využít například přímo u bazénu.

K exteriérovým variantám sedaček dále nabízíme doplňky jako dřevěnou podnož (rošt), která sedačky ochrání před navlhnutím ze spodní strany nebo pláštěnky na zazimování a 100% ochranu v nepříznivém počasí. 
 

Při zakoupení produktů INONO vám zároveň nabízíme kdykoliv v budoucnu jejich servis spočívající v doplnění náplní a vyčištění/výměny potahů. Tímto se postaráme, aby vaše sezení bylo stále jako nové. První doplnění náplní je pro produkty INONO zdarma.
 

Kdykoliv jsme připraveni vám poradit s výběrem vhodného typu a barvy, případně upravit stávající modely tak, aby ideálně ladily s vaším interiérem. Neváhejte nám napsat nebo zavolat. Více informací najdete na našich stránkách INONO.LIFE

Těšíme se nasezenou!

Produkty naši produktové řady INONO můžete vidět na showroomech
v Olomouci, v Praze , v Brně a v Bratislavě.

e-mail: info@sakypaky.cz / nebo telefon +420 727 872 650
Sledujte nás na našem Instagramovém účtu.