SakyPaky INONO

INONO
Šičkové, řemeslné zpracování na zakázku
Dopřejte si luxus jak doma tak i na terase nebo přímo u bazénu


 

Sedačky a taburety INONO jsou řemeslně zpracované produkty špičkové kvality kompletně vyráběné v našem olomouckém ateliéru. Jedná se o zakázkovou výrobu s termínem dodání 3-8 týdnů dle zvoleného materiálu. Ke každému vašemu požadavku budeme mít individuální přístup, abychom společně doladili sedačky dle vaší představy.
 

Špičkové španělské materiály v široké nabídce pestrých barev a s 5ti letou garancí jsou zárukou té najvyšší možné kvality. Materiály jsou s úpravou proti špinění a pratelné v pračce (platí pro dvouvrstvé produkty)

Vzorníky materiálů jsme schopni vám v případě zájmu zapůjčit (za zálohu) k vám domů, kde si můžete v klidu vybrat, případně odladit tu správnou barvu s vašim designérem.
 

Většinu sedaček INONO můžete mít také v exteriérové variantě z materiálu s vysokou UV odolností a posílenou ochranou vůči působení chlóru. Sedačky pak můžete umístit a využít například přímo u bazénu.

K exteriérovým variantám sedaček dále nabízíme doplňky jako dřevěnou podnož (rošt), která sedačky ochrání před navlhnutím ze spodní strany nebo pláštěnky na zazimování a 100% ochranu v nepříznivém počasí. 
 

Při zakoupení produktů INONO vám zároveň nabízíme kdykoliv v budoucnu jejich servis spočívající v doplnění náplní a vyčištění/výměny potahů. Tímto se postaráme, aby vaše sezení bylo stále jako nové. První doplnění náplní je pro produkty INONO zdarma.
 

Kdykoliv jsme připraveni vám poradit s výběrem vhodného typu a barvy, případně upravit stávající modely tak, aby ideálně ladily s vaším interiérem. Neváhejte nám napsat nebo zavolat.

Těšíme se nasezenou!

Produkty naši produktové řady INONO můžete vidět na našem showroomu
v Olomouci

e-mail: info@sakypaky.cz / nebo telefon +420 727 872 650
Sledujte nás na našem Instagramovém účtu.
od 24000 CZK
od 24000 CZK
od 15500 CZK
od 15500 CZK
od 6000 CZK
od 8500 CZK
od 5400 CZK
od 2900 CZK
snímatelný a pratelný potah
nepromokavá vložka OSMOTEX s podlepenými švy
do detailu propracované
ušité nepřetrhnutelnou nití