Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

SakyPaky INONO

Produkty naši produktové řady INONO můžete vidět na showroomech
v Olomouci, v Praze a v Brně.

 

Sedačky a taburety INONO jsou řemeslně zpracované produkty špičkové kvality kompletně vyráběné v našem olomouckém ateliéru. Jedná se o zakázkovou výrobu s termínem dodání 3-8 týdnů dle zvoleného materiálu. Ke každému vašemu požadavku budeme mít individuální přístup, abychom společně odladili sedačky dle vaší představy.

Orientační ceník produktů si můžete stáhnout ZDE.

Pro rok 2019 finálně zařazujeme 4 špičkové materiály španělské firmy CREVIN s 5ti letou zárukou rozdělené do 3 cenových úrovní. Materiály jsou s nešpinivou úpravou a pratelné v pračce (platí pro dvouvrstvé produkty označené v ceníku)

Každý materiál nabízíme v široké nabídce barev.

Vzorníky materiálů jsme schopni Vám v případě zájmu zapůjčit (za zálohu) k vám domů, kde si můžete v klidu vybrat, případně odladit tu správnou barvu s Vašim designérem.

Většinu sedaček INONO můžete mít také v exteriérové variantě z materiálu s vysokou UV odolností a posílenou ochranou vůči působení chóru (v ceníku naleznete v materiálu VITA exterier). Sedačky pak můžete umístit a využít například přímo u bazénu.

K exteriérovým variantám sedaček dále nabízíme doplňky jako dřevěnou podnož (rošt), který sedačky ochrání před navlhnutím ze spodní strany nebo pláštěnky na zazimování a 100% ochranu v nepříznivém počasí. Ceny doplňků naleznete rovněž v přiloženém ceníku.

Při zakoupení produktů INONO Vám zároveň nabízíme kdykoliv v budoucnu jejich servis spočívající v doplnění náplní a vyčištění/výměny potahů. Tímto se postaráme, aby Vaše sezení bylo stále jako nové.

(Servis je služba, která není zahrnuta v ceně produktu.)

Kdykoliv jsme připraveni Vám poradit s výběrem vhodného typu a barvy, případně upravit stávající modely tak, aby ideálně ladily s vaším interiérem.

Těšíme se nasezenou!

e-mail: info@sakypaky.cz / nebo telefon +420 727 872 650
Sledujte nás na našem Instagramovém účtu.