Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jaké byly nejoblíbenější sedací vaky roku 2015?

Naším cílem je vyloudit na vaší tváři úsměv, a protože víme, že vybrat ten správný sedací pytel je někdy dost těžké, přinášíme malou inspiraci. Prozradíme, které vaky si u nás v roce 2015 lidé nejvíce zamilovali. 

Sedací vak Kecka jel :)

Dlouhodobě, a nejinak tomu bylo v loňském roce, se největší oblibě těšily sedací vaky Kanafas a Želva. Do trojky hitovek se pak nově dostal super pohodlný vak Hruška. Všechny tyto 3 výrobky si můžete vybrat v různých barevných provedeních, ale přesto jsme vypozorovali, že u nás rádi dáváte přednost zářivosti a vesele. Nejvíce jste objednávali limetkové a azurové provedení. A pak že Češi jsou jen konzervativní...

Líbila se originální etiketa i obal

Jsme moc rádi, že se také velmi dobře uchytila naše novinka roku 2015 – obrovský sedací vak KECKA. Původně jsme ji šili jen pro Vodafone a nyní už ji u nás koupíte v šesti barvách – černé, žluté, modré, růžové, limetkové a červené. 
Stejně tak se s pozitivními ohlasy setkaly další dvě nové vychytávky – možnost přišití originální etikety s vlastním textem a dárkové zabalení vaku. Protože se řídíme heslem, že co se lidem líbí, se má podporovat, etiketu i obal si u nás nadále můžete přikoupit. 

Sečteno podtrženo, rok 2015 se u nás nesl ve znamení tradičních prověřených sedacích vaků a pytlů a stejně tak se na výsluní dostaly originální novinky. Budeme moc rádi, když nám i nadále zachováte věrnost a oceníte, že chceme šít pěkné české výrobky, které plníme optimismem.  Sedací vak KANAFAS

Kanafas

2 990 Kč
Ušijeme Vám do týdne
Sedět nebo se válet? Sedací vaky KANAFAS jsou nejpopulárnějším typem sedacího pytle. Díky své tvárnosti je můžete využít jako pohodlné křeslo stejně tak, jako válecí lenošku. Ideální pro večery u oblíbeného seriálu nebo relax s knížkou, kočkou nebo psem.
Sedací vaky Hruška

Hruška

2 790 Kč
Ušijeme Vám do týdne
Pohodlí? Někdy je chuť "vyvalit se" opravdu nepřekonatelná. Tyto sedací pytle Vás pohltí a nepustí vstát...Jednou sedíte a celý svět se na pár okamžiků vypne. Oddejte se tomu a relaxujte. Naše sedací vaky jsou plné optimismu :)
Sedací vak Želva

Želva

2 590 Kč
Ušijeme Vám do týdne
Pohodlně si sednout v rámci etikety? I na sedací vaky se dá sednout podle pravidel bon-tonu... Tím ovšem nechceme říct, že by se na Želvu nedalo "vyvalit". Takže jste spíš decentňáci, nebo pohodáři? :)Zpět na výpis novinek


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz