Sedací vak Hruška

  • Doprava ZDARMA
  • Topovky
Sedací vak Hruška

Pohodlí? Někdy je chuť „vyvalit se“ opravdu nepřekonatelná. Sedací vak HRUŠKA patří do skupiny nejoblíbenějších. Poskytne pohodlné sezení dospělému i dítěti. Přinese vám pohodlí do kteréhokoliv z vašich pokojů. Celý popis

  • délka90 cm
  • šířka90 cm
  • výška110 cm
Skladem, odešleme raz dvaZboží expedujeme následující pracovní den po objednávce. Nejpozději do 48 hodin máte zboží doma.
4 090 Kč

Nevybrali jste si z nabízených vaků?

nevadí, uděláme vám vak přímo na míru

Nezávazná poptávka
vak na míru

Více o tomto měkkoušovi

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal.
Vysoce kvalitní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Pokud nemáte čas a chuť, můžete si objednat náš servis vaků a my se o vše postaráme. Vak vám vyčistíme mokrou cestou a doplníme náplně.

Sedací vak Hruška je opatřen plnícím otvorem, díky němuž je možno kdykoliv v budoucnu doplňovat jeho EPS výplň. Plnící otvor je bezpečně zajištěn dvojitým zipem se schovaným jezdcem. Zvídavým dětem se tak nepodaří otvor otevřít a dostat se k náplni.
Samotná EPS náplň je potravinářské kvality, zdravotně nezávadná s certifikací a kuličky jsou dostatečně husté a malé, aby nedocházelo k rychlému sesednutí.
Registrujte se na našich stránkách a jako náš zákazník zakoupíte vždy EPS náplně výhodněji.

Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Důležité informace

Materiál:Jednobarevný 100% polyester
Hmotnost:6 kg
Nosnost:120 kg
Objem náplně:400 l
  • Nesmí se bělit chlórem
  • Nesmí se prát
  • Ruční čištění vlhkou textilií.
  • Výrobek se nesmí chemicky čistit.
  • Výrobek se nesmí žehlit
Nevhodné pro děti do 3 let

Napište nám k tomuto měkkoušovi komentář

Dobrý den,ráda bych se zeptala, zda sedací pytel hruška lze vyrobit v barvě vlastní, měla bych zájem o barvu hořčicovou? Pokud ano, jaká je cena? Děkuji za odpověď, s pozdravem Bělíčková.

— Eva Bělíčková

Odpověď sakypaky.cz

Dobrý den, těší nás Váš zájem o SakyPaky.
Ano jsme schopni Vám materiál udělat dokonce v jakémkoliv odstínu včetně hořčicové. Řešíme to sublimačním tiskem. Cena vaku HRUŠKA v jednovrstvé variantě pak vychází na 3990. Pokud byste navíc chtěla variantu se snímatelným a pratelným potahem, pak 4690 peněz. V případě zájmu se na nás obraťte. Pěkný den Andrej ze SakyPaky

Dobrý den, dá se prosím tento vak objednat se snímatelným pratelným potahem? Případně, jaký je termín dodání? Děkuji, Špicová

— Martina Špicová

Odpověď sakypaky.cz

Dobrý den. Ano Vak lze vyrobit ve dvouvrstvé variantě se snímatelným a pratelným potahem. Cena je pak 6990 a dodací termín do 2 týdnů.
Andrej

Dobrý den,není zde uvedeno,zda je vak již přednaplněn nebo musíme k vaku objednat i kulicky zvlášť.Děkuji za odpověď

— Radka Kasalová

Odpověď sakypaky.cz

Dobrý den Radko, veškeré vaky v naší nabídce jsou již naplněny. Není tedy třeba objendávat zvlášť náplň.
Andrej ze SakyPaky