Sedací vaky Hruška

  • Topovka
Sedací vaky Hruška

Pohodlí? Někdy je chuť „vyvalit se“ opravdu nepřekonatelná. Sedací vak HRUŠKA patří do skupiny nejoblíbenějších. Poskytne pohodlné sezení dospělému i dítěti. Přinese vám pohodlí do kteréhokoliv z vašich pokojů. Celý popis

  • délka90 cm
  • šířka90 cm
  • výška110 cm

Vyberte barvu

SKLADEM, ihned k dodáníZboží expedujeme následující pracovní den po objednávce. Nejpozději do 48 hodin máte zboží doma.
3 990 Kč

Popis produktu

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal.
Vysoce kvalitní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Pokud nemáte čas a chuť, můžete si objednat náš servis vaků a my se o vše postaráme. Vak vám vyčistíme mokrou cestou a doplníme náplně.

Sedací vak Hruška je opatřen plnícím otvorem, díky němuž je možno kdykoliv v budoucnu doplňovat jeho EPS výplň. Plnící otvor je bezpečně zajištěn dvojitým zipem se schovaným jezdcem. Zvídavým dětem se tak nepodaří otvor otevřít a dostat se k náplni.
Samotná EPS náplň je potravinářské kvality, zdravotně nezávadná s certifikací a kuličky jsou dostatečně husté a malé, aby nedocházelo k rychlému sesednutí.
Registrujte se na našich stránkách a jako náš zákazník zakoupíte vždy EPS náplně výhodněji.

Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Technická specifikace

Materiál:Jednobarevný 100% polyester
Hmotnost:6 kg
Nosnost:120 kg
Objem náplně:307 l
  • Nesmí se bělit chlórem
  • Nesmí se prát
  • Ruční čištění vlhkou textilií.
  • Výrobek se nesmí chemicky čistit.
  • Výrobek se nesmí žehlit
Nevhodné pro děti do 3 let

Komentáře zákazníků

Dobrý den,ráda bych se zeptala, zda sedací pytel hruška lze vyrobit v barvě vlastní, měla bych zájem o barvu hořčicovou? Pokud ano, jaká je cena? Děkuji za odpověď, s pozdravem Bělíčková.

— Eva Bělíčková

Odpověď sakypaky.cz

Dobrý den, těší nás Váš zájem o SakyPaky.
Ano jsme schopni Vám materiál udělat dokonce v jakémkoliv odstínu včetně hořčicové. Řešíme to sublimačním tiskem. Cena vaku HRUŠKA v jednovrstvé variantě pak vychází na 3990. Pokud byste navíc chtěla variantu se snímatelným a pratelným potahem, pak 4690 peněz. V případě zájmu se na nás obraťte. Pěkný den Andrej ze SakyPaky

RECYKLACE starých vaků

Certifikovaná EPS výplň sedacích vaků

Více než 30 let zkušeností s výrobou sortimentu

Nakupujete přímo u výrobce