Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Exkluzivně u SakyPaky: sedací vaky s motivy z filmů Karla Zemana

Pro pražské Muzeum Karla Zemana jsme letos ušili originální taburety a vaky, které se návštěvníkům tak líbily, že jsme se rozhodli je nabídnout i vám. To bude parádní dárek k Vánocům! 

Ať žije Vynález zkázy

Už určitě víte, že naše sedací pytle, vaky a taburety jsou měkké, šité z českých látek, plněné optimistickými:) kuličkami a a táaak pohodlné. Navíc nyní máme novou ingredienci. Ve spolupráci s Muzeem Karla Zemana vám jako jediní v Česku ušijeme filmové vaky s motivy a prvky z filmů legendárního českého režiséra Karla Zemana. Kdo by neznal snímky jak je Cesta do pravěku, Baron Prášil nebo Vynález zkázy, že? Právě posledně jmenovaným jsme se hlavně inspirovali a světlo světa si teď může užívat tato trojka:
 

Sedací vak Taburet ©Karel Zeman – je nejmenší, nejlevnější a vrchní podsedák můžeme být až ve 12 různých provedeních

Sedací vak Triburet ©Karel Zeman – sada tří taburetů, přičemž motivy si můžete různě nakombinovat, ocení jej hlavně rodiny s více dětmi

Sedací vak Želva ©Karel Zeman – je největší a k mání je pro horní stranu sedáku 11 motivů, dá se částečně využít i v exteriéru
 

Motiv na horní straně podsedáku si vybíráte pomocí barevných puntíků. Barvou se ale nenechte zmást, ta je vždy šedá.
Protože jde o opravdu jedinečné kousky, dejte nám prosím vždy 2 týdny na dodání. 


Sedací vak Triburet © Karel Zeman

Sedací vak Triburet © Karel Zeman

3 590 Kč
Ušijeme Vám do 2 týdnů
Tento originální licenční produkt s motivem z filmů Karla Zemana Vám přinášíme jako jediný výrobce sedacích pytlů.Praktické dělení na tři samostatné sedáky oceníte při řadě příležitostí. Pro každý sedák si můžete samostatně vybrat motiv z naší nabídky.
Sedací vak Taburet © Karel Zeman

Sedací vak Taburet © Karel Zeman

1 290 Kč
Ušijeme Vám do 2 týdnů
Nízký taburet na příležitostné sezení v originálním designu. Tento jedinečný licenční produkt s motivem z filmů Karla Zemana Vám navíc přinášíme jako jediný výrobce sedacích vaků. Vybrat si můžete z 12 motivů.
Sedací vak Želva © Karel Zeman

Sedací vak Želva © Karel Zeman

4 190 Kč
Ušijeme Vám do 2 týdnů
Jeden z nejoblíbenějších vaků v naší nabídce Vám přinášíme v originálním designu s motivem z filmů Karla Zemana. A to jako jediný výrobce sedacích pytlů. Dopřejte si domů skutečný originál. Pro horní stranu sedáku si můžete vybrat z 11 motivů.Zpět na výpis novinek


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz