Měkkouše na Vánoce? Tipy na vánoční dárky, které potěší

 

Zapomeňte na ponožky a o tři čísla větší svetry. Darujte pod stromek jiné, stylovější měkkouše. Ty sedací od SakyPaky. Jsou tak měkké a plné hřejivého optimismu, jak jen to jde. Každý vak má svůj příběh, je šitý s láskou, zkrátka je originál. Dejte letos vánočním dárkům nový rozměr. A že je z čeho vybírat. Je libo Hruška, Banana, Kláda nebo Kecka? Nebo snad Kanafas, Spalík, Hačí či Citron? Už vám jde z té záplavy tvarů hlava kolem? Klíííídek, rádi vám s výběrem vhodného vaku poradíme. V nabídce máme sedací pytle opravdu pro každého...

Chcete na Štědrý večer vidět očka vašich mrňousků hořící zvědavostí, co že to je u stromečku za obrovské překvapení? Pak vsaďte na dětské vaky. Děti si s nimi užijí spoustu zábavy. Mohou na nich skákat, stavět si z nich domečky a skrýše nebo na nich prostě jen odpočívat. Vaky jsou zdravotně nezávadné a pro děti naprosto bezpečné. A nebojte, nebudete mít doma nasněženo, plnicí otvory jsou zajištěny proti nechtěnému otevření. Vaky se dají snadno vyčistit i doplnit, takže, maminky, nemusíte mít starost o jejich údržbu.

tipy na vánoční dárky_sedací vaky pro děti a teenagery

Máte doma teenagera? To bude chtít studentský vak s cool potiskem, který se stane středobodem studentského hnízdečka místo rozválené postele. Mrkněte na naše topovky.

A samozřejmě máme něco i pro fajnšmekry, kteří chtějí mít byt, dům nebo terasu vyladěnou do posledního detailu. Udělejte si na Vánoce pořádnou radost a dopřejte si luxusní posezeníčko, poleženíčko a pováleníčko v pohovkách INONO.

tipy na vánoční dárky_sedací vaky

Už se chystáte objednávat? Že si nejste stále jisti barvou nebo tvarem? Bojíte se, že šlápnete při výběru vedle? Nechte nákup sedacího vaku na obdarovaném. V kategorii tipů na dárek nabízíme totiž i dárkové poukazy v různých hodnotách.

A ať už se rozhodnete jakkoliv, přejeme vám krásné Vánoce naplněné takovým množstvím lásky a pohody, kolik jen je kuliček v našich sedacích vacích.

Vaše SakyPaky.