Nově: platba kartou přes GoPay

Od listopadu máte na našem e-shopu možnost platit jednoduše a rychle. Pomocí platební karty přes službu GoPay.

Od listopadu máte na našem e-shopu možnost platit jednoduše a rychle. Pomocí platební karty přes službu GoPay.

Platba kartou a bankovním převodem – levnější varianta

Snažíme se jít s dobou a to nejenom co se týče designových trendů našich sedacích vaků a pytlů, ale držíme krok i s technickou stránkou nákupu. Proto u nás můžete od listopadu svoji objednávku uhradit platební kartou (MasterCard, Maestro a Visa) přes platební systém GoPay. Je to jednoduché, pohodlné, moderní a bezpečné řešení placení.  

Co se konkrétně stane, když zaškrtnete možnost platit kartou? Samozřejmě si při tom vybíráte i způsob dopravy, to znamená prostřednictvím České pošty (balík na poštu, balík do ruky), DPD, nebo osobní odběr v Olomouci. Po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu GoPay. Tam vyplníte požadované údaje o platební kartě, tedy číslo karty, měsíc a rok expirace a CVV2/CVC2 kód. Pak už stačí jen kliknout na políčko potvrdit. 

Věříme, že vám tato novinka zpříjemní a usnadní nákup v našem e-shopu, a budete se tak radovat nejen z krásného vaku, ale i bezproblémového nákupu. Navíc když využijete možnost zaplatit zboží bankovním převodem nebo kartou přes GoPay, je to levnější než klasická dobírka. 

RECYKLACE starých vaků

Certifikovaná EPS výplň sedacích vaků

Více než 30 let zkušeností s výrobou sortimentu

Nakupujete přímo u výrobce