Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Představujeme nové sedací pytle

Rozhodli jsme se udělat radost dětem i dospělým. Nově si tak u nás opět můžete koupit originální Obludku, luxusní Sakypak s podnožníkem  a měkkoučké polštáře. A máme ještě jednu novinku – prezentujeme naše fotky na Instagramu.  
 

Obludka pro dětskou fantazii

Nepřeháníme, když tvrdíme, že si ji děti zamilují. O čem že je řeč? O dětském sedacím pytli Obludka. Na jedné straně krásně koulí očima, na druhé spí a hlavně je vak úplně parádní pro válení a mazlení. Pokud doma nemáte tolik místa a nebo váš prcek je zatím malý, Obludku máme i ve formě polštáře!


Sedací pytel Sakypak s podnožníkem

Polštář, se kterým se bude spát jedna báseň

Dospělí ale rozhodně nemusí svým ratolestem závidět. Pro měkké poleženíčko je jako stvořený sedací vak Sakypak s podnožníkem. Objednat si ho můžete hned ve 12 barvách. To bude panečku designový doplňek do vašeho interiéru. A protože mnohdy trávíme více času v práci než doma, další naší novinkou je polštář Šanon. Jak už z názvu vyplývá, je v designu kancelářských desek, takže zakrýt malého šlofíka v práci nebude vůbec těžké :) A pozor na polštář lze vytisknout text podle vašeho přání. 

Většinu zmíněných sedacích pytlů, vaků a polštářů šijeme na objednávku, takže prosíme o trpělivost, dodání bývá do dvou týdnů. Víte, ale jak se to říká – kdo si počká, ten se dočká. 

Vak na válení Obludka SakyPaky

Vak na válení Obludka

2 590 Kč
Ušijeme Vám do 2 týdnů
Na mazlení, na válení na objímání. Tento vak si Vaše děti zamilují a už ho nepustí. Počítejte s tím, že jim ho budete vozit sebou i k babičce na návštěvu. Z jedné strany na Vás Obludka koulí očima a z té druhé spí. Zkrátka vyrobená na míru dětské fantazii
Polštář Obludka malá

Polštář Obludka malá

1 190 Kč
Ušijeme Vám do 2 týdnů
Obludka se stane oblíbeným "medvídkem" vašeho prcka. Bude si ji brát všede sebou. Z jedné strany na Vás Obludka koulí očima a z té druhé spí. Zkrátka vyrobená na míru dětské fantazii
Sedací vak Sakypak s podnožníkem

Sakypak s podnožníkem

Akce 4 590 Kč
Ušijeme Vám do týdne
Pohodlí o kterém se Vám ani nezdálo. Když se posadíte na originální sedací vak Sakypak a natáhnete si nohy na jedinečný podnožník, tu pohodu budete cítit po celém těle.-8%Zpět na výpis novinek