Představujeme nové sedací pytle

Rozhodli jsme se udělat radost dětem i dospělým. Nově si tak u nás opět můžete koupit originální Obludku, luxusní Sakypak s podnožníkem  a měkkoučké polštáře. A máme ještě jednu novinku – prezentujeme naše fotky na Instagramu.  
 

Obludka pro dětskou fantazii

Nepřeháníme, když tvrdíme, že si ji děti zamilují. O čem že je řeč? O dětském sedacím pytli Obludka. Na jedné straně krásně koulí očima, na druhé spí a hlavně je vak úplně parádní pro válení a mazlení. Pokud doma nemáte tolik místa a nebo váš prcek je zatím malý, Obludku máme i ve formě polštáře!


Sedací pytel Sakypak s podnožníkem

Polštář, se kterým se bude spát jedna báseň

Dospělí ale rozhodně nemusí svým ratolestem závidět. Pro měkké poleženíčko je jako stvořený sedací vak Sakypak s podnožníkem. Objednat si ho můžete hned ve 12 barvách. To bude panečku designový doplňek do vašeho interiéru. A protože mnohdy trávíme více času v práci než doma, další naší novinkou je polštář Šanon. Jak už z názvu vyplývá, je v designu kancelářských desek, takže zakrýt malého šlofíka v práci nebude vůbec těžké :) A pozor na polštář lze vytisknout text podle vašeho přání. 

Většinu zmíněných sedacích pytlů, vaků a polštářů šijeme na objednávku, takže prosíme o trpělivost, dodání bývá do dvou týdnů. Víte, ale jak se to říká – kdo si počká, ten se dočká.