Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Polštář Šanon SakyPaky

I v práci je potřeba si odfrknout.Pořiďte šéfikovi nebo kolegovi náš praktický a nenápadný kancelářský polštářek,který si lehce schová v poličce s šanony. Cena již zahrnuje Váš vlastní originální text, který nám napište do poznámky.

Vaše cena 850 Kč

Popis produktu

Jednovrstvý polštář. Nemá dodatečný vnitřní obal. Vysoce kvalitní elastický mateiál českého původu s měkkou polštářovou výplní. Vak má zašitý plnící otvor a nelze do něj doplňovat výplň. Je to s ohledem na maximální bezpečnost Vašich prcků. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou.

Na polštář Vám natiskneme Váš vlastní, originální text. A to v místě štítku šanonu. Napište nám tento text do poznámky v objednávce. Doporučujeme maximálně 10 znaků pro dobrou čitelnost. Před výrobou Vám zašleme grafiku k odsouhlasení. Buďte originální a překvapte své známé :)

Technická specifikace

Materiál: Elastika - 80 %PES 20% lycra Power
Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Výrobek není vhodné prátJe možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 
Hmotnost: kg - 0,20Nosnost: kg - 90Objem náplně: l - 12

Komentáře (0)

Zobrazeny komentáře k produktu Polštář Šanon SakyPaky
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.