Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pusťte si domů radost

Venku je to všelijaké. Počasí spíše aprílové a pošmourné, a tak jsme se rozhodli, že vyhlásíme boj proti šedi a pořádně to u vás rozsvítíme. Bez vaší pomoci to ale nezvládneme. Jdete do toho s námi? 

Roztočte to s vaky s puntíky 

Prvním horkým adeptem na barevnou jízdu u vás doma jsou puntíkované vaky. Působí krapet retro a zároveň svěže. Skvěle zapadnou do dívčího pokoje a stydět se za ně nemusíte ani v obýváku. 

Je libo dušinkový rej?

Dušinky se u nás úspěšně zabydlely a těší nás, že si často nachází cestu i k vám domů. Není se čemu divit. Dušana Rapošová je kouzelnice a víla v jednom. Její návrhy mají skutečně duši a nás baví. Takže pokud hledáte něco originálního, možná i lehce střeleného, tak už neváhejte a pusťte se do výběru. Zaručujeme vám, že každá vaše návštěva bude koukat. 

Rozhoupejte to! Stylové houpačky pro celou rodinu!

Houpy, houpy, kočka snědla kroupy... uznejte, povídat tuto říkanku dětem a nemít je na čem houpat, je krapet nepraktické. Navíc houpání uklidňuje. Vážně! Nečekejte tedy až začne léto a pořiďte si pořádnou houpačku i domů. 


sedací vaky 
Houpačka SakyPaky

Houpačka

2 990 Kč
Ušijeme Vám do 3 týdnů
Věděli jste, že houpání uklidňuje? Už jako na prcky v kočárku na nás tohle zabíralo. Na kočárky jsme už sice velcí, ale do houpačky jsme akorát :) Hoďte se do klidu a HOUPEJTE NA TO!
sedací vak KLÁDA Puntík červená

KLÁDA Puntík červená

4 090 Kč
Ušijeme Vám do 2 týdnů
Sedací vak KLÁDA je tvarově originální vak od SakyPaky. Díky popruhům si z něj můžete během chvilky vytvořit pohodlné křeslo s opěrkou, nebo popruhy povolit a jen tak se "vyvalit".Zpět na výpis novinek