Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


 • -- vše --
 • černá
 • světle šedá
 • šedá ocelová
 • béžová
 • tmavě modrá
 • azurová
 • modrá proužek
 • červená
 • růžová
 • oranžová
 • fialová
 • limeta
 • žlutá
 • Cena do 1000 Kč
 • Cena do 2000 Kč
 • Cena do 3000 Kč
 • Cena do 4000 Kč
 • Cena do 5000 Kč
 • Cena do 6000 Kč
 • -- vše --
 • Italská EKO kůže natur
 • Jednobarevný polyester
 • Vzorovaná látka

Doprava zaÚPLNĚdarmo od 2999 CZK

Sedací vak Triburet

Triburet

1 990 Kč
Expedice do 7 pracovních dnů
Triburet je ideální sedací taburet do vaší domácnosti. Pestré barvy dají svěží nádech každému interiéru a praktické dělení na tři samostatné sedáky využijete například jako příležitostné sezení pro návštěvu.Barvy lze vybírat a kombinovat z 12-ti odstínů.
Kecka obrovský sedací vak

sedací vak Kecka

5 990 Kč
Expedice do 2 týdnů
Naprosto originální sedací vak Kecka si zamiluje každý. Patří mezi největší vaky v naší nabídce. Je vhodný pro velké i malé a sedí se v něm opravdu fantasticky. Kecka od SakyPaky. Nekecáme, když Vám říkáme, že tohle má fakt styl!
Sedací vaky Hruška

sedací Hruška

2 790 Kč
Expedice do 7 pracovních dnů
Pohodlí? Někdy je chuť "vyvalit se" opravdu nepřekonatelná. Tyto sedací pytle Vás pohltí a nepustí vstát...Jednou sedíte a celý svět se na pár okamžiků vypne. Oddejte se tomu a relaxujte. Naše sedací vaky jsou plné optimismu :)
Sedací vak Klííídek

Sedací vak Klííídek

2 990 Kč
Expedice do 7 pracovních dnů
Sofistikovaný tvar sedacího vaku Klííídek vybízí k maximálnímu možnému pohodlí. Velmi vhodný vak pro moderně řešené interiéry. Doplňte svůj obývací pokoj pohodlným a stylovým vakem.
Sedací vak Sakypak

Sedací vak Sakypak

3 990 Kč
Expedice do 7 pracovních dnů
Jedinečný odpočinek pro vaše záda? V našem Sakypaku se pohodlně opřete a zrelaxujete se po náročném dnu v práci nebo ve škole. Pro mladé i dospělé .. zkrátka pro každého.
Sedací vak Sakypak s podnožníkem

Sakypak s podnožníkem

4 990 Kč
Expedice do 7 pracovních dnů
Pohodlí o kterém se Vám ani nezdálo. Když se posadíte na originální sedací vak Sakypak a natáhnete si nohy na jedinečný podnožník, tu pohodu budete cítit po celém těle.
Sedací vak Želva

sedací vaky Želva

2 590 Kč
Expedice do 7 pracovních dnů
Pohodlně si sednout v rámci etikety? I na sedací vaky se dá sednout podle pravidel bon-tonu... Tím ovšem nechceme říct, že by se na Želvu nedalo "vyvalit". Takže jste spíš decentňáci, nebo pohodáři? :)
Sedací vak KANAFAS

pytle na sezení Kanafas

2 990 Kč
Expedice do 7 pracovních dnů
Sedět nebo se válet? Sedací vaky KANAFAS jsou nejpopulárnějším typem sedacího pytle. Díky své tvárnosti je můžete využít jako pohodlné křeslo stejně tak, jako válecí lenošku. Ideální pro večery u oblíbeného seriálu nebo relax s knížkou, kočkou nebo psem.
Sedací vak Kanafásek

sedací vak pro děti Kanafásek

2 490 Kč
Expedice do 7 pracovních dnů
Stylový sedací vak pro dětský pokoj? Sedací vak KANAFÁSEK je nejpopulárnějším typem sedacího pytle...Díky své tvárnosti ho můžete využít jako pohodlné křeslo stejně tak, jako válecí lenošku. Vaše děti si ho zamilují.
Sedací vak Haci

Haci vak na sezení

2 990 Kč
Expedice do 7 pracovních dnů
Pohodlná opěrka, příjemné křeslo, válecí podložka, hrací společník - to vše a s trochou fantazie i více Vám poskytnou vaky na sezení Haci. Díky speciálnímu tvaru si totiž můžete tvarovat sklon opěrky dle vlastních představ a potřeb.
Žiži vzorovaný sedací vak

sedací vak Žiži vzorovaný

2 990 Kč
Expedice do 2 týdnů
Hledáte originální sedací vaky pro děti? Do puntíku vyladěné. Přesně takové jsou SakyPaky Žiži. Díky svému střihu jsou vhodnými vaky na sezení, na ležení a zkrátka naprosto jedinečné.
Sedací vaky Taburet

Taburet

1 290 Kč
Expedice do 7 pracovních dnů
Nejen pohodlné sezení pro děti, ale také pohodlná podložka pod nohy nebo, jak se osvědčilo hlavně ve školkách, fantastická dětská stavebnice...Taburety jsou zkrátka pecka. A to nejen pro děti.
Sedací vak Haci - italská eko kůže

sedací vak Haci italská eko kůže

4 790 Kč
Expedice do 2 týdnů
Hledáte-li sofistikovaně řešený sedací nábytek, pak HACI je to pravé. Jak je již z názvu patrné, hačnete si v něm stejně pohodlně jako v křesle. Sklon opěrky si sami určíte podle potřeby...Sedět vzpřímeně, nebo se víc položit? Tohle už je na Vás.
WAAW křeslo - italská eko kůže

WAAW křeslo italská eko kůže

5 550 Kč
Expedice do 2 týdnů
Tohle už není "jen" sedací vak.Tohle je waaaaaw křeslo ... stylové a pohodlné. Rádi bychom Vám ho více popsali, ale tohle křeslo na sezení je nepopsatelné. To musíte zkusit. Je to waaw!
Sedací vak Hruška - italská eko kůže

sedací Hruška italská eko kůže

4 790 Kč
Expedice do 2 týdnů
Pohodlí? Někdy je chuť "vyvalit se" opravdu nepřekonatelná. Tento sedací vak Vás pohltí a nepustí vstát...Jednou jste v něm a celý svět se na pár okamžiků vypne. Oddejte se tomu a relaxujte.
Sedací vak Haci XL - italská eko kůže

sedací vak Haci XL italská eko kůže

5 190 Kč
Expedice do 2 týdnů
Sedací vak HACI XL je větší brácha modelu HACI. Jak je již z názvu patrné, hačnete si v něm stejně pohodlně jako v křesle. Sklon opěrky si sami určíte podle potřeby. Pokud jste vyšší, nebo chcete opravdu velkou pohodu, zvolte tuto větší velikost vaku.
Sedací vak Taburet - italská eko kůže

Taburet italská eko kůže

2 190 Kč
Expedice do 2 týdnů
Taburet je ideálním řešením pro dostatek sedacích míst když přijde návštěva. Díky své velikosti je velmi skladný. Pokud na něm nebudete zrovna sedět, poslouží Vám jako pohodlná podložka pod nohy :)
Sedací vak Želva - italská eko kůže

sedací vaky Želva italská eko kůže

3 990 Kč
Expedice do 2 týdnů
Pohodlně si sednout v rámci etikety? I na sedací vak se dá sednout podle pravidel bon-tonu... Tím ovšem nechceme říct, že by se na Želvu nedalo "vyvalit". Takže jste spíš decentňáci, nebo pohodáři? :)

Nahoru
 • 1/2
seo

Sedací vaky do interiéru

Na vacích na sezení představených v této kategorii začínáme pracovat ihned po Vaší objednávce. Termín dodání je zpravidla od 7 pracovních dnů do 2 týdnů. Konkrétní termín se vždy dozvíte v katalogu zboží.

Pokud třeba pytel chcete darovat jako dárek, takže na dodání spěcháte, máme pro vás i nabídku sedacích vaků skladem.

Máte často rozlámané celé tělo po sledování Vašeho oblíbeného seriálu? Takové to věčné převalování a poposedávání na sedačce, kdy je člověk chvilku na levém boku a potom zase chvíli na pravém. Zkoušeli jste se někdy uvelebit na jiný druh sedacího nábytku? Co takhle vak na sezení? To je úplně o něčem jiném a v podstatě to není možné popsat slovy. Chce to zkusit. My v SakyPaky ho pro Vás ušijeme kvalitně a za dobrou cenu. A když už bude po nějaké době trochu sesezený, máme v sortimentu samozřejmě náhradní náplň v podobě polystyrenových kuliček.Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz