Sakypaky – otestováno na dětech!

Poslední týdny probíhala kampaň a testování ve spolupráci s Testováno na dětech a my vám konečně můžeme ukázat výsledky. Celkové hodnocení 93 % a spokojenost všech rodin a dětí nás utvrzuje v tom, že to co děláme, děláme správně. Děkujeme!

Testováno na dětech prověřilo naše vaky

Bez zpětné vazby se nikdo dál neposune. A my se posouvat a zlepšovat chceme. Proto jsme dali k dispozici tři naše vaky a nechali je projít zátěžovou zkouškou :-) Na průběh samotného testování, fotky i recenze se můžete mrknout přímo na webu Testováno na dětech

A teď už konečně samotné hodnocení vaků :-)

Vak Kanafásek - spider, který jsme testovali, je zpracovaný skutečně kvalitně. Odolal nájezdu dětí a zaujal i rodiče. Nejvíc ho využívá 5-ti letý synek - má v něm pelíšek, sedátko, lehátko, domeček, doskočiště i padací zónu. Dcerka ráda vylehává před televizí, tak i jí přišel k duhu. Rodiče večer vak uzmou jako podnožku. Za nás tedy vřele doporučujeme a děkujeme.

Naše zkušenost s vakem Žiži puntík byla naprosto famózní. Holky se zezačátku pořád přetahovaly a hádaly, která na něm bude kralovat. Postupem času už se to uklidnilo a začaly se střídat, dokonce se tam i kolikrát vešly všechny a koukaly na telku a byly naprosto spokojené. Vak je velmi pohodlý,přizpůsobivý poloze lehu či sedu, materiál snadno udržovatelný,hlavně při nehodách s pitím. Takže naprostá spokojenost, velmi nás překvapil svojí pohodlností a užili jsme si s ním spoustu legrace.
 

SakyPaky KECKA má originální vzhled, který je spíše určený asi pro mladší věkovou kategorii a děti. Často výrobky na trhu, cílené pro děti, jsou za hranicí kýče. Tento prvek je naopak velmi vkusný, přitom pro děti velmi poutavý. Výborně se na ní leží, sedí..Díky tvaru a velikosti si možná KECKA říká o trochu větším prostoru. Pro někoho možná drobná nevýhoda je, že se nedá změnou polohy zmenšit "do koutu". Ale na druhou stranu, kdo si KECKU koupí, nebude jí určitě schovávat, naopak bude tou pomyslnou "třešinkou na dortu" každého interiéru.


Testování vaků Saky paky