Žiži s motivem vzorovaný sedací vak

  • Doprava ZDARMA
Žiži s motivem vzorovaný sedací vak

Hledáte originální sedací vaky pro děti? Do puntíku vyladěné. Přesně takové jsou SakyPaky Žiži. Díky svému střihu jsou vhodnými vaky na sezení, na ležení a zkrátka naprosto jedinečné. Celý popis

  • délka95 cm
  • šířka95 cm
  • výška20 cm
Skladem, odešleme raz dvaZboží expedujeme následující pracovní den po objednávce. Nejpozději do 48 hodin máte zboží doma.
3 390 Kč

Nevybrali jste si z nabízených vaků?

nevadí, uděláme vám vak přímo na míru

Nezávazná poptávka
vak na míru

Více o tomto měkkoušovi

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal.
Vysoce kvalitní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Pokud nemáte čas a chuť, můžete si objednat náš servis vaků a my se o vše postaráme. Vak vám vyčistíme mokrou cestou a doplníme náplně.

Sedací vak Žiži je opatřen plnícím otvorem, díky němuž je možno kdykoliv v budoucnu doplňovat jeho EPS výplň. Plnící otvor je bezpečně zajištěn dvojitým zipem se schovaným jezdcem. Zvídavým dětem se tak nepodaří otvor otevřít a dostat se k náplni.
Samotná EPS náplň je potravinářské kvality, zdravotně nezávadná s certifikací a kuličky jsou dostatečně husté a malé, aby nedocházelo k rychlému sesednutí.
Registrujte se na našich stránkách a jako náš zákazník zakoupíte vždy EPS náplně výhodněji.

Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Důležité informace

Materiál:Vzorovaná látka - 100% polyester
Hmotnost:2 kg
Nosnost:100 kg
Objem náplně:120 l
  • Nesmí se bělit chlórem
  • Nesmí se prát
  • Ruční čištění vlhkou textilií.
  • Výrobek se nesmí chemicky čistit.
  • Výrobek se nesmí žehlit
Nevhodné pro děti do 3 let

Napište nám k tomuto měkkoušovi komentář

Vyrábíte tento typ i s jiným motivem? Díky, Alena

— Alena

Odpověď sakypaky.cz

Dobrý den,
v současné době máme v nabídce e-shopu pouze tento vzor, ale díky technologii sublimačního tisku jsme schopni vyrobit sedací vak přesně dle vašeho přání. Ná základě informací od vás vám zašleme cenovou nabídku. 

Hezký den.
Sakypaky team

Dobrý den, rád by som sa opýtal aká je výplň týchto sedacích vakov? A máte provedeny testy na dynamické zaťaženie vakov? Ďakujem

— Ján

Odpověď sakypaky.cz

Dobrý deň, 

všetky výrobky sú plnené drobnými polystyrénovými guličkami (tzv. EPS guličky). Pre naše výrobky používame iba nový, zdravotne nezávadný materiál českej výroby. Testy vakov prebiehali v materských školách a na základe vyhodnotenia týchto testov sme vybrali ten najlepší materiál.
 

Jaký objem má tento vak

— Milada Vašíčková

Odpověď sakypaky.cz

Dobrý den,
objem náplně vaku je 120l. Je vždy uveden v  technické specifikaci produktu.
team SakyPaky