Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Žiži vzorovaný sedací vak

Hledáte originální sedací vaky pro děti? Do puntíku vyladěné. Přesně takové jsou SakyPaky Žiži. Díky svému střihu jsou vhodnými vaky na sezení, na ležení a zkrátka naprosto jedinečné.

Vaše cena 2 990 Kč

Popis produktu

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal. Vysoce kvalitní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Sedací vak Žiži je opatřen bezpečným uzavíráním zipu, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň a přizpůsobit jej tak vlastním potřebám. 

Technická specifikace

Materiál: Vzorovaná látka - 100% polyester -
Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Výrobek není vhodné prátJe možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 
Hmotnost: kg - 2Nosnost: kg - 100Objem náplně: l - 120

Komentáře (3)

Zobrazeny komentáře k produktu Žiži vzorovaný sedací vak
1 | Alena, 24.09.2013, 13:23
Vyrábíte tento typ i s jiným motivem? Díky, Alena
Odpověď Sakypaky.cz
Dobrý den,
v současné době máme v nabídce e-shopu pouze tento vzor, ale díky technologii sublimačního tisku jsme schopni vyrobit sedací vak přesně dle vašeho přání. Ná základě informací od vás vám zašleme cenovou nabídku. 
Hezký den.
Sakypaky team
2 | Ján, 14.03.2014, 07:28
Dobrý den, rád by som sa opýtal aká je výplň týchto sedacích vakov? A máte provedeny testy na dynamické zaťaženie vakov? Ďakujem
Odpověď Sakypaky.cz
Dobrý deň, 
všetky výrobky sú plnené drobnými polystyrénovými guličkami (tzv. EPS guličky). Pre naše výrobky používame iba nový, zdravotne nezávadný materiál českej výroby. Testy vakov prebiehali v materských školách a na základe vyhodnotenia týchto testov sme vybrali ten najlepší materiál.
 

3 | Milada Vašíčková, 07.03.2018, 20:31
Jaký objem má tento vak
Odpověď Sakypaky.cz
Dobrý den,
objem náplně vaku je 120l. Je vždy uveden v  technické specifikaci produktu.
team SakyPaky
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.