Sedací vaky a pytle šijeme pro firmy, školky i muzeum

Máme rádi výzvy a těch jsme si poslední měsíce užili a stále užíváme. Nešijeme totiž jen jednotlivé sedací vaky do domácností, ale vytváříme i originální kousky pro firmy, školky, muzeum... Podívejte se na naše reference a sami uvidíte. 

Filmové vaky aneb posezení na nýtech 

V současné době nás zaměstnávají dvě velké zakázky. První, se kterou nyní finišujeme a bude hotová v polovině února, je pro Muzeum Karla Zemana v Praze. Vytvořili jsme unikátní vaky přímo s obrázky se Zemanových filmů, především ze snímku Vynález zkázy. Jde o grafiku kovových částí a nýtovaných dílů, plus byly použity záběry z filmu. Cíl zadavatele, aby produkty do expozice pěkně zapadly, se nám, myslím, povedl. A stejně tak si první kousky, jež jsme do muzeu dovezli ke konci loňského roku, získaly oblibu u návštěvníků – do dvou minut byly rozebrané. 
 

Kecky SakyPaky po celém Česku

Vloni jsme vyráběli obrovské sedací vaky KECKA pro pražskou centrálu společnosti Vodafone, a protože se líbily – jsou i v nabídce našeho e-shopu – šijeme je nyní na všechny prodejny po celém Česku. Budete si je moci vyzkoušet v průběhu měsíce března. 

Takže jestli sháníte do své kanceláře, mateřského centra, školky nebo třeba kavárny designový "nábytek", ať už v podobě sedacího pytle, taburetu či třeba houpačky, obraťte se na nás. Určitě se domluvíme, tak aby to bylo právě podle vašeho gusta :)Sedací vaky pro Muzeum Karla ZemanaSedací pytle pro Muzeum Karla Zemana