Jak na stylový design? Zkuste sedací vaky a tapety

Zařizujete nový byt, dům nebo jen sháníte něco pěkného do interiéru? Ať už je odpověď jakákoliv, myslíme si, že vám můžeme pomoci. Jak? Čtěte dál a uvidíte.

Buďte originál

V minulosti byla řada domácností vybavena dost stejně. Není divu, za minulého režimu bylo k dostání vždy jen pár druhů kachliček, nábytku či světel, takže se velká paráda ani udělat nedala. Dnes je ale doba zcela jiná. Výběr je tak široký, že se v něm řada lidí až ztrácí. Rozhodli jsme se tedy vám trochu v tom chaosu pomoci a přinášíme vám dva tipy na inspiraci, jak vaši domácnost proměnit v originální a stylový interiér.

Kvalita na jedničku

V první řadě, jak jinak, zmíníme sedací vaky SakyPaky. Jsou ušity z velmi odolných a příjemných materiálů, přičemž některé můžete mít i v exteriéru, tedy na zahradě či terase. Aby se vám v nich sedělo, leželo nebo jen tak válelo co nejpříjemněji, jsou naplněny drobnými polystyrenovými kuličkami. Ty jsou zdravotně nezávadné a poskytují sedacímu pytli měkkost. Doporučujeme se vyvarovat levných sedacích vaků, které jsou naplněny polystyrénovou drtí, což je vlastně recyklát, který lze pořídit třeba ze zbytků polystyrénů na stavbách. U sedacích vaků SakyPaky si můžete být jisti kvalitním zpracováním a především vás uchvátí jejich vzhled. Ten vymýšlejí mladí čeští designéři a opravdu se činí. A nebojte se, že by se z vaku po nějakém čase stal špinavá a nepotřebná věc. Lze jej jednoduše omýt houbičkou nebo si v sakypaky.cz koupíte náhradní kuličky či obal.Sedací vaky pro každého

Stále oblíbenější dětské sedací vaky neseženete jen v zářivých barvách, ale nabízíme je i například s příšerkou monster, dinosaurem a jednorožcem, nebo se vzorem dalmatina a zebry. Rozhodně se ale nemusíte bát, že všechny naše vaky jsou jen hodně výrazné a extravagantní. Víme, že v jednoduchosti je krása, takže především do ložnic a obývacích pokojů jsme navrhli sedací vaky z italské eko kůže. O co jde? Jde o materiál, do kterého je přidáno 15 % kůže. Díky tomu jsou vaky velmi odolné proti trhání, oděru, plísním a opakovanému ohybu. Především však působí velmi luxusně a střídmější barvy, například bílá, hnědá či černá, jim dodají ten správný šmrnc.Oblečení pro stěny

Na začátku jsme slíbili, že vám poradíme dvě designové vychytávky. Takže slib plníme a doporučujeme zkusit interiér oživit tapetami na zeď. Nemusíte hned oblepit všechny stěny. Naopak, nyní je trendy mít otapetovanou jen jednu zeď a případně ji doplnit vhodnou výmalbou. Že si pamatujete jen na takové ty papírové tapety, které se složitě lepily a pak zase sundávaly pryč? Tak na to zapomeňte. Nyní frčí vliesové tapety, které se lepí za sucha, respektive se lepidlo nanáší na stěnu. Hodně oblíbené jsou také fototapety a rovněž vinylové tapety, jež jsou voděodolné, takže se skvěle hodí i do kuchyně a koupelny. A když byste potřebovali dát nový vzhled nábytku či třeba kuchyňské lince, sáhněte po samolepících tapetách. Zkrátka při tapetování se meze nekladou. Obrovský výběr tapet na zeď najdete v e-shopu kupsi.tapety.cz, kde razí heslo, že se nemá kupovat zajíc v pytli, takže vám ZDARMA zašlou vzorek. No není život krásný?