Máme pro vás slevu na tři naše topovky

Udělejte v Klííídku Hači na Žiži! Nebojte, nemluvíme na vás jako na mimina. Ale máme radost, že vám můžeme dát předvánoční dárek: slevu 10 % na tyto tři nejoblíbenější sedací a válecí vaky. Tak si pojďte vybrat. Akce platí do konce listopadu pro barvy, které máme skladem. Nebo do té doby, než vyprodáme všechny předšité zásoby. Snížení ceny je automaticky nastaveno u každého produktu. 

Měkkouše můžete pořídit jako originální vánoční dárek dětem i dospělým. Žiži je ideální do dětských pokojů na hraní, válení se a odpočívání. Hači nadchne každého bez ohledu na to, kolik je mu let. A Klííídek zase ocení dospěláci v obýváku před telkou nebo v útulném rožku domácí kanceláře. Těmito měkkouši zkrátka uděláte pod vánočním stromkem, na rozdíl od ponožek, radost. 

Seznamte se... 

Ahoj, já jsem Hači
Jsem oblíbený hrací a válecí společník. Mám docela ohebné tělo, takže se o mě rodiče a děti často přetahují. Když zvednu opěrku, nabídnu dospělákům ideální pohodlí ke sledování telky nebo odpočívání v kanceláři. Jakmile si mě uzmou děti do pokoje, tak se mi trošku zatočí hlava. Položí si totiž moji opěrku a používají mě na blbosti a dovádění. 

sedací vak hači

Zdravím, moje jméno je Klíídek
Mám měkké, přitom pevně tvarované tělo. V mé rád náruči usíná, odpočívá nebo pracuje každý dospělák. Dbám na svůj vzhled, takže se prý hodím i do modernějších interiéru. To mě těší. Jsem rád, když mají lidi styl. Já jim to oplácím dokonalým pohodlím. 

Sedací vak Klííídek

Čau, jmenuju se Žiži
Rád si hovím v koutku dětského pokoje, kam na mě jeho obyvatelé chodí odpočívat. A občas mě taky vytáhnou na polštářovou bitvu. Když jim dospěláci přijdou večer číst pohádky, sednou si na mě na bobek. Jsem tak pohodlný, že se ze mě nechce nikomu vstávat. Občas jsem kvůli tomu trošku pomačkaný a potřebuju provětrat a vyklepat. Moc jsem nevyrostl, v průměru mám necelý metr a na výšku asi 20 centimetrů, takže se vejdu skoro všude. 

Sedací vak Žiži