Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Sedací vak Žiži

Vyladěný právě pro děti. Přesně takový je Žiži. Na ležení, na sezení naprosto jedinečný.

Vaše cena 1 990 Kč

Popis produktu

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal. Vysoce kvalitní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Sedací vak Žiži je opatřen bezpečným uzavíráním zipu, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň a přizpůsobit jej tak vlastním potřebám. 
Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Technická specifikace

Materiál: Jednobarevný 100% polyester -
Nechlórujte a nepoužívejte čističe skvrn s obsahem chlóru.Přenechejte odborníkovi!Výrobek není vhodné prátJe možné čistit vlhkou textilií. Neprát.Výrobek se nesmí chemicky čistit. Skvrny neodstraňovat  organickými rozpouštědly.Výrobek se nesmí žehlit. Napařování a zpracování parou je nepřípustné.

icon-warnNevhodné pro děti do 3 let 
Hmotnost: kg - 2Nosnost: kg - 100Objem náplně: l - 120

Dále doporučujeme

Set - sedací vak Žiži a taburet

set - sedací vak Žiži a taburet

Akce 3 190 KčMami .. tati tak tenhle set je naprosto úžasnej. Buď se do něj krásně vyvalím a když budu uražená, udělám si z něj lodičku a odpluju :)Sedací vak Žiži v setu s taburetem je ta správná volba-6%
Sedací vaky Taburet

Taburet

1 290 KčNejen pohodlné sezení pro děti, ale také pohodlná podložka pod nohy nebo, jak se osvědčilo hlavně ve školkách, fantastická dětská stavebnice...Taburety jsou zkrátka pecka. A to nejen pro děti.

Komentáře (3)

Zobrazeny komentáře k produktu Sedací vak Žiži
1 | Martina, 24.09.2013, 13:47
Můžu si vybrat barevnou kombinaci z nabízených barev? Třeba tmavě šedá se zelenou?Děkuji
Odpověď Sakypaky.cz
Dobrý den,
z jednotlivých barev, které nabízíme u tohoto produktu, si můžete vybrat libovolnou kombinaci barev, která vám vyhovuje. Hezký den. 
Sakypaky team

2 | Lucie, 25.08.2015, 11:00
Dobrý den, je stále možné vybrat si kombinaci dvou barev vaku? Děkuji
Odpověď Sakypaky.cz
Dobrý den,
ano, je to stále možné:-). Při objednávání, uveďte do poznámky , kterou barvu volíte pro sedák a dno a kterou barvu pro středový pruh.

3 | Jarka , 08.02.2018, 13:24
Dobrý den, jaký je průměr tohoto sedacího vaku Žiži.Děkuji
Odpověď Sakypaky.cz
Dobrý den, průměr vaku je 95 cm
Vložit nový komentář
Vaše jménoEmail
Komentář
Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.