Sedací vak Žiži

  • Doprava ZDARMA
Sedací vak Žiži

Vyladěný právě pro děti. Přesně takový je Žiži. Na ležení, na sezení naprosto jedinečný. Ideální sedací vak pro malé prostory. Celý popis

  • délka95 cm
  • šířka95 cm
  • výška20 cm
Skladem, odešleme raz dvaZboží expedujeme následující pracovní den po objednávce. Nejpozději do 48 hodin máte zboží doma.
2 490 Kč

Nevybrali jste si z nabízených vaků?

nevadí, uděláme vám vak přímo na míru

Nezávazná poptávka
vak na míru

Více o tomto měkkoušovi

Jednovrstvý sedací vak. Nemá dodatečný vnitřní obal.
Vysoce kvalitní látka je nenáročná na údržbu. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkou houbičkou s mýdlovou vodou. Pokud nemáte čas a chuť, můžete si objednat náš servis vaků a my se o vše postaráme. Vak vám vyčistíme mokrou cestou a doplníme náplně.

Sedací vak ŽIŽI je opatřen plnicím otvorem, díky němuž je možno kdykoliv v budoucnu doplňovat jeho EPS výplň. Plnicí otvor je bezpečně zajištěn dvojitým zipem se schovaným jezdcem. Zvídavým dětem se tak nepodaří otvor otevřít a dostat se k náplni.

Samotná EPS náplň je potravinářské kvality, zdravotně nezávadná s certifikací a kuličky jsou dostatečně husté a malé, aby nedocházelo k rychlému sesednutí. Registrujte se na našich stránkách a jako náš zákazník zakoupíte vždy EPS náplně výhodněji.

Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Důležité informace

Materiál:Jednobarevný 100% polyester
Hmotnost:2 kg
Nosnost:100 kg
Objem náplně:120 l
  • Nesmí se bělit chlórem
  • Nesmí se prát
  • Ruční čištění vlhkou textilií.
  • Výrobek se nesmí chemicky čistit.
  • Výrobek se nesmí žehlit
Nevhodné pro děti do 3 let

Napište nám k tomuto měkkoušovi komentář

Můžu si vybrat barevnou kombinaci z nabízených barev? Třeba tmavě šedá se zelenou?Děkuji

— Martina

Odpověď sakypaky.cz

Dobrý den,
z jednotlivých barev, které nabízíme u tohoto produktu, si můžete vybrat libovolnou kombinaci barev, která vám vyhovuje. Hezký den. 
Sakypaky team

Dobrý den, je stále možné vybrat si kombinaci dvou barev vaku? Děkuji

— Lucie

Odpověď sakypaky.cz

Dobrý den,
ano, je to stále možné:-). Při objednávání, uveďte do poznámky , kterou barvu volíte pro sedák a dno a kterou barvu pro středový pruh.

Dobrý den, jaký je průměr tohoto sedacího vaku Žiži.Děkuji

— Jarka

Odpověď sakypaky.cz

Dobrý den, průměr vaku je 95 cm

Dobrý den, kolik stojí prosím vyčištění a pripadne doplnění kuliček? Je třeba vak někam dovést? Máme ten kulatý vak Žiži.Dekuji Věra

— Věra

Odpověď sakypaky.cz

Dobrý den, u této velikosti vaku by kompletní servis (čištění + doplnění EPS náplně) vyšel na 990 CZK.
V ceně je již zaslání vaku z5 k Vám. Jediné, co je potřeba udělat je doručit vak na servis k nám. Buď ho zaslat, nebo doručit. Případně se s námi spojte na telefonu 727 872 650. Čas od času máme závozy na různá místa a může klapnout i varianta, kdy bychom u Vás vak vyzvedli. Telefonická domluva pak bude nejrychlejší.
Andrej ze SakyPaky

Zobrazit všechny komentáře