Vaky do školek a škol. A nově i batohy

Prázdniny jsou v plném proudu a škola se zdá být v nedohlednu. Ale ani se nenadějete a bude tady. My vám v tomto článku přinášíme výhody pořízení sedacích vaků a pytlů právě do škol a školek. Pořídit si je můžete rovnou ve výhodných setech. A na začátek školy pořiďte i nové batohy Andybags.

Se sedacími vaky jako doma

Děti znají sedací vaky a pytle především z domovů. To ale není důvod, proč je nepořizovat i do školního prostředí. Vaky se hodí například do školní družiny, kam si děti přichází po náročném dni ve škole odpočinout a pohrát. Sedací pytle navodí pocit pohody a relaxace. Stejně dobře se vyplatí pořidit tento pěnový nábytek do mateřských škol

I přesto, že sedací vaky slouží hlavně k odpočinku, můžete je umístit i do klasické školní třídy. Ovšem ne jako náhradu židliček k lavicím. Vaky a pytle můžou čekat na přestávku v zadní části učebny a dětem tak zpříjemnit pauzy.

Sedací pytle projasní i šedou třídu

Vypadá učebna příliš nudně? Pak ji tento nábytek jistě oživí. Různé barvy a různé druhy sedacích pytlů a vaků do škol a školek ihned rozjasní každou šedivou místnost. Ať už ve školce nebo ve škole. Navíc vám nabízíme vaky a pytle rovnou v sadách do škol a školek. Vyberte si sedací taburety, sedací vaky Kanafas nebo třeba sedací vak Hruška

Není ale podmínkou, že tyto sady musíte pořídit právě pro školní učebny. Možnost koupit výhodné sety sedacích vaků využijete vždy, když potřebujete koupit větší množství tohoto pěnového nábytku. Třeba do dětského koutku v prodejně nebo do jiného dětského centra. Protože právě děti ocení barevné sedací vaky a pytle nejvíce.

Kromě vaků nově i batohy

Batohy Andybags. To je naše žhavá novinka, která zaujme každé školou povinné dítko. Nabízíme totiž nově stylové batohy do školy. Všechno učení tak bude ukryto v dobře vypadající tašce do školy. Pořiďte svým dětem nové batohy, jejichž desing promýšlí náš tým do nejmenších detailů.